Menu
 
 

Blakstienos tarsi… vėduoklės!

2013 10 11  15:22  |  Aktualijos

Blakstienos

Nuotrauka: tumblr.com

Spalis pažymėtas moliūgų kvapu ir skoniu. O spalio pabaiga – Helouvynu. Galime ilgai aptarinėti, ar  ši šventė dera prie mūsų subtilių ir kuklių lietuviškų šaknų bei susikaupimo ir rimties meto. Šiaip ar taip, kiekvienas laisva valia gali pasirinkti ką ir kada veikti, tad pabaisų maskarade pasiryžta dalyvauti vis daugiau linksmybių ištroškusio jaunimo. Nesu didelė karnavalų mėgėja, bet, prisidengus įvairiomis šventėmis, galima be jokios graužaties išmėginti absurdiškas grožio priemones, didesnį kiekį blizgučių ar perdėtai ekstravagantišką stilių, kuriam kitos progos išvysti dienos šviesą gali ir nepasitaikyti. Viena iš tų „absurdiškų priemonių“, o tiksliau tariant, daiktų – priklijuojamos blakstienos. Tradicinį variantą trumpam siūlau pamiršti, o akis plačiai atmerkti. Kuo puošime jas šiemet?

Blakstienos

Nuotrauka: zsazsabellagio.blogspot.com

Pasirinkimas iš ties nemažas – nuo karpinių ir plunksnų iki genčių motyvais margintų blakstienų (jeigu tokius kūrinėlius dar galima vadinti blakstienomis). Pasirinkusios išraiškingas ir netradicines blakstienas, turite du makiažo pasirinkimus. Pirmasis: natūralus ir paprastas makiažas. Jo pagrindinė funkcija tapti puikiu fonu jūsų nekasdieniškoms akims. Antrasis – galimybė pasinaudoti proga ir „spausti iki galo“, t.y. blakstienų motyvus ar spalvas perkelti ant akių vokų, smilkinių, skruostų ar net plaukų.

Blakstienos

Nuotraukos: behance.vo.llnwd.net, dropdeadgorgeousdaily.com, styleanderror.co.uk, pinterest.com

Blakstienos

Blakstienos

Blakstienos

Griežtai draudžiama „SwO magazine“ paskelbta informaciją panaudoti kitose interneto tinklalapiuose, visuomenės informavimo priemonėse bei platinti kuriuo nors pavidalu be raštiško sutikimo. Dėl informacijos naudojimo kreipkitės el. paštu į SwO.lt redakciją - redakcija@swo.lt. © SwO.lt

Komentuok:
*Reklama
Julija Goyd ir Agnė Juodvalkytė. Terpė

SwO Street

Kitoks svinguojančio Londono portretas

DNO Records