Menu
 
 

Veidrodėli, veidrodėli, arba makiažo klaidos, kurias darome visos!

2013 07 31  11:19  |  Aktualijos

Kartais atrodo, kad dažomės kruopščiai, kosmetiką naudojame gerą, o rezultatas nei šioks, nei toks. Darija Eden pasakoja apie pagrindines makiažo klaidas ir kaip jų išvengti.

Pirmoji ir, matyt, dažniausiai pasitaikanti makiažo klaida yra juodas apvadas akių apačioje, kuris ne tik mažina akis, bet atrodo neskoningai. Dar daugiau – atrodo, kad akys nuliūdusios. Kartais, jei akys didelės ir jūsų makiažas dūminis, galima juodai apvesti akis ir apačioje, bet tik tuo atveju, kai viskas tarpusavyje harmoningai dera.

Kitas ir gana dažnas makiažo elementas – juodas kontūras ant viršutinio voko. Viskas gerai, jei jūsų ranka puikiai išlavinta ir jums pavyksta nubrėžti taisyklingą, tiesų brūkšnį, prigludusį prie pat blakstienų. Tačiau su kreivu, netaisyklingu kontūru, kuris dar ir nutolęs nuo blakstienų, atrodysite kaip paryčiais išėjusi iš audringo vakarėlio.

Trečia dažnai pasitaikanti klaida – tamsūs šešėliai, ypač juodi arba tamsiai pilki ir žėrintys. Viskas gerai, jei jie pabrėžia jūsų akies formą ar taisyklingai ją koreguoja, o ne atvirkščiai – išdarko. Su tamsiais šešėliais reikia elgtis atsargiau, nes būdami neišsklaidyti ir kurdami netaisyklingą akių formą, jie atrodo kaip ,,kleckai” ir tikrai neišryškina jūsų grožio.

Makiažo klaidos

Nuotraukų autorė: Gabrielė Gurčiūtė.

Venkite labai blizgių, baltų šešėlių po antakiu: jie atrodo ne tik pigiai ir neskoningai, bet ir sukuria įspūdį, kad jūsų akys – užkritusios ir mažesnės, nei iš tiesų.

Juodi, per tamsūs antakiai labai sendina, todėl svarbu pasirinkti tinkamą antakių spalvą, kad neatrodytumėte kvailai.

Daugelis merginų mėgsta „nude” stiliaus lūpas, tačiau persistengti ir čia visai nesunku. Per šviesios lūpos atrodo nenatūraliai ir netgi vulgariai.

Ir pabaigai – „Egipto žemė” arba kita per tamsi pudra! „Egipto žemė” – geras produktas, jei jį naudosite teisingai, pavyzdžiui, veido kontūrams pabrėžti. Tačiau reikia žinoti, kad ji tinka tik šviesiai, gelsvo atspalvio odai. Bet jokiu būdu nepersistenkite! Padengusios veidą per tamsia pudra arba išsitepusios visą veido zoną „Egipto žeme” mažų mažiausiai atrodysite atstumiančiai. Renkantis pudrą labai svarbu atitaikyti savo odos atspalvį ir toną, be to, nepamirškite, kad užtepta ant veido kreminė pudra po valandos pusę ar net vienu tonu patamsėja.

Makiažo klaidos

Makiažas, kurį pasidaryti gali kiekviena

Kasdienai: į darbą, mokslus, laisvalaikiui geriau rinkitės rudus, pastelinius tonus – atrodysite gaiviai ir natūraliai.

Pudra turi paslėpti trūkumus, o ne sukurti iliuziją, kad esate įdegusi.

Jei neįvaldote lygaus akių kontūro, pabandykite prie pat viršutinių blakstienų truputį išsklaidyti juodą pieštuką arba juodus šešėlius. Galite juos ir maišyti tarpusavyje; pirmiausiai pieštuką, o ant viršaus – juodus šešėlius, taip spalva bus intensyvesnė ir ilgiau laikysis.

Jei norite „nude” tipo lūpų, geriausia rinktis trim tonais tamsesnę spalvą, nei jūsų veido oda.

Makiažo klaidos

Makiažo klaidos

Griežtai draudžiama „SwO magazine“ paskelbta informaciją panaudoti kitose interneto tinklalapiuose, visuomenės informavimo priemonėse bei platinti kuriuo nors pavidalu be raštiško sutikimo. Dėl informacijos naudojimo kreipkitės el. paštu į SwO.lt redakciją - redakcija@swo.lt. © SwO.lt

Komentuok:
  • Lina says:

    Jūsų strapsniai puikūs! Visiškai konkretūs, aiškūs ir nuoseklūs! 10/10


*Reklama
DNO

Kristel Saan

18-oji Mariaus Jonučio paroda - Kaimo pasaka