Menu
 
 

Chloé SS 2011

2011 05 23  13:59  |  Aktualijos

Chloé Chloé SS 2011

Camel, arba rusvai gelsva spalva taip vikriai įsisuko į mados mylimiausių spalvų pozicijas, kad, nors ir ankstoka, bet drąsiai galime vadinti ją naująja juoda. Dar kelios tokios spalvos, slypinčios už klasikinės juodos – variantai, kuriuos pasirinkusios niekad nesuklysite – tamsi vandenyno dugno mėlyna, balinto pieno bei jau minėta kupranugario vilnos spalva. Kam turime padėkoti už šią tvirtą ir novatorišką tendenciją? Laurais tyliai džiaugiasi Hannah MacGibbon, Chloé mados namų dizainerė, kasmet mus pradžiuginanti neįtikėtinai ištobulintu minimalizmu, lengvumu bei kūną nugulančiais kirpimais, atimančiais žadą.

Chloé SS 2011 Chloé SS 2011

Chloé SS 2011 Chloé SS 2011

Dizainerės meilė blyškaus kūno atspalvių medžiagų ritiniams nepasikeitė. Pakito kolekcijos braižas bei nuotaika: pernai metų septyniasdešimtųjų įkvėpta karjeristė, ėjusi podiumu, šią vasarą grakštesnė, nerūpestingesnė ir labiau primena šokėją, nei susikaupusią atletę. Norite pasijusti kaip Chloé mergina? Štai keletas užuominų: aptempti plonyčiai triko, sijonai žemiau kelių, kurių klostės einant apsiveja kojas, balerinos bateliai. Drąsiausioms – kūno spalvos peršviečiami sijonai su tokio pat atspalvio šortais, pasivilktais po apačia.

Chloé SS 2011 Chloé SS 2011

Chloé SS 2011 Chloé SS 2011

Chloé pavasario kolekcijoje pristatė ne tik mergaitiškus drabužius, bet ir savotiškas pretenzijas į kūniškumo kultą. Puikus pavyzdys, kad minimalistiniai, uždari drabužiai gali būti iškalbingesni už menkai kūną dengiančius apdarus. Čia ryški dar viena tendencija, tiesiog sužydėsianti rudenį – plačios kelnės, laisvai krintančios nuo dubens kaulų. Kartu su aptemptu viršumi ir priderintais aukštakulniais sukursite itin ilgo ir vientiso silueto įspūdį. Dar geriau, jei nuo galvos iki kojų tai – monochrominis ansamblis!

Chloé SS 2011 Chloé SS 2011

Paskutiniai minimalizmo kirčiai sudėlioti ant paltų: jokiomis detalėmis nepagražinti kirpimai, vos kelios švytinčios sagos, tarsi netyčia pagavusios lempų atspindžius. Spalvos – juoda, dramblio kaulo, raudono krepo (beje, tai vienintelis ryškesnis tonas visoje kolekcijoje).

Chloé SS 2011 Chloé SS 2011

Chloé SS 2011 Chloé SS 2011

Ir pabaigai – kaip susikurti totally girly look pagal Chloé? Nevenkite derinti vienodų tonų, ar bent jau klasikinių juodos-baltos variacijų. Susidraugaukite su žeme besivelkančiomis kelnėmis, aptemptomis suknelėmis ar A formos sijonais. Atsargiai tik su balta – dažnai visos akinamai baltos detalės lengvai gali paversti gaivios vasarotojos aprangą į ką tik klinikoje pamainą baigusios darbuotojos įvaizdį. Chloé – ne tik minimalizmas ar spalvų trūkumas. Tai požiūris ir gyvenimo būdas, vertinančioms kokybę, apsuptoms margaspalvio gyvenimo ir išsiilgusioms žaismingo, bet protingo lengvumo.

Chloé SS 2011 Chloé SS 2011

Nuotraukos: style.com

Kolekcijos vaizdo įrašas: http://www.swo.lt/chloe-ss-2011video/

Daugiau nuotraukų galite peržiūrėti galerijoje:

 

 


Komentuok:

*