Menu
 
 

Christophe Lemaire FW 13/14

2013 10 09  15:01  |  Aktualijos

Reklama SwO Live Feed

Christophe Lemaire FW 13/14

Nuotraukos: christophelemaire.com

Supažindinimas su Ch. Lemaire stiliumi nebebūtinas. Prancūzų dizaineris pasiekė puikių rezultatų tiek savo vardo, tiek Hermès mados namuose. Dvi paraleliai svarbios darbo vietos, su kuriomis jis sklandžiai ir sėkmingai susitvarko iki šiol.

Jo paties mados namų kolekcijos galbūt nenustebina naujomis formomis ir novatoriškais sprendimais kiekvieną sezoną, bet tikrai atskleidžia aukštos kokybės siuvimo pritaikymą kasdieniškose situacijose. Bet tai ir yra Lemaire bruožas – jis neskubina mados, kuria drabužius tikroms aplinkybėms, nuosaikiai ir tuo pačiu metu rafinuotai. Jis supranta, jog ne visada yra protinga sekti greito mados diktato. Kam skristi permainų vėjais, jei pasiseka išlikti ištikimam savo stiliui?

Dizainerio kolekcijose visada galima rasti subtilių staigmenų, kurios jo drabužius paverčia tik dar labiau geidžiamais. Pavyzdžiui, 2013/2014 rudens/žiemos kolekcija narsto galimybes, kaip naujai ir įdomiai galima panaudoti jako vilną, bet nepamiršta ir prabangių siluetų, kuriems išgauti naudojamos draperijos bei specifinis kirpimas. Dėmesį patraukia didelės apimties megztiniai ir apsiaustai iš jako vilnos bei minkšto melanžo, išdidintų gabaritų paltai, į kuriuos atidžiau įsižiūrėję išvysime jako plaukus. Spalvų paletė išlaikyta gana santūri ir melancholiška, daugiausiai pilkšva, dulkėta juoda, melanžo pilka, tačiau įterpti ir keli skaidresni imbiero atspalviai.

Christophe Lemaire FW 13/14

Christophe Lemaire FW 13/14

Christophe Lemaire FW 13/14

Christophe Lemaire FW 13/14

Christophe Lemaire FW 13/14

Griežtai draudžiama SwO magazine paskelbta informaciją panaudoti kitose interneto tinklalapiuose, visuomenės informavimo priemonėse bei platinti kuriuo nors pavidalu be raštiško sutikimo. Dėl informacijos naudojimo kreipkitės el. paštu į SwO.lt redakciją - redakcija@swo.lt. © Swo.lt

Komentuok:
*Reklama
Yaska Art