Menu
 
 

Stilistė Greta: kurdama visuomet jaučiuosi gerai

2013 10 08  22:54  |  Aktualijos

Stilistė Greta: kurdama visuomet jaučiuosi gerai

Vilniaus maratono prizų mergaitės. Fotografė: Miglė Kartanaitė

Apie žmones, ypač sėkmingus, paskaityti visuomet yra smagu. Dar viena mano pakalbinta jaunoji barbė devyndarbė – stilistė Greta, ragavusi studijų Estijos menų akademijoje, į gyvenimo aprašymą įtraukusi praktiką Tallin Dolls įmonėje ir, be kitos veiklos, dar turinti nedidelę papuošalų liniją Musi Musi.

Labas, Greta, papasakok trumpai apie save.

Labas! Esu Greta Vitkauskaitė, menininkė iš pašaukimo, mados dizainerė/stilistė – pagal specialybę. Kalbant apie visa kita – norėčiau, kad apie mane daugiau pasakotų mano darbai, nei aš pati.

Kokioje srityje geriausiai įsivaizduoji save, kaip stilistę?

Svajoju tapti teatro kostiumų dailininkų grupės nare – norėčiau dirbti dideliame teatre su stipriais spektakliais, gerais aktoriais… Manau, kad taip pat visuomet dirbsiu ir su įvaizdžio kūrimu, fotosesijomis – tai juk super smagus dalykėlis! Šiaip ar taip, kurdama visuomet jaučiuosi gerai.

Kas yra Musi Musi?

Musi Musi – tai mano asmeninis projektas ir bandymas kurti papuošalus. Šis mažas projektas yra malonumas sau; kuriu tai, kas patinka man pačiai ir stebiu, kiek bendraminčių atsiras. Jau nemažai merginų (ir keletas vaikinų!) dabinasi organinio stiklo žiedais, sagėmis ar pakabučiais.

Stilistė Greta: kurdama visuomet jaučiuosi gerai

Gretos papuošalai – Musi Musi.

Ties kokiu projektu dirbi dabar, kokie artimiausi tavo planai?

Šiuo metu projektų nemažai, bet jų visada norisi vis daugiau ir vis įdomesnių… (šypsosi, – aut. past.) Neseniai užbaigtas projektas – Vilniaus maratono prizų mergaičių įvaizdis. (Beje, vis dar džiaugiuosi ir su fotografe Migle Golubickaite įgyvendinta fotosesija, kurią publikavo internetinis žurnalas iMute). Taip pat šiuo metu atlieku praktiką pas vieną iš Lietuvos dizainerių. Artimiausiuose planuose – kūryba: įvaizdžio, kolekcijų kūrimas ir neblėstantis noras padaryti pasaulį gražesnį ir geresnį.

Mados geometrija – iMute žurnalo kadras. Fotografė: Miglė Golubickaitė.

Mados geometrija – iMute žurnalo kadras. Fotografė: Miglė Golubickaitė.

Kaip galima su tavimi susisiekti?

Kaip ir su visais paprastais žmonėmis – pasisiūlius į draugus facebooke, siunčiant elektroninį laišką ar sms‘ą. O po šių žingsnių jau ir gyvai susisiekti būtų malonu (šypsosi, – aut. past.).

Dėkojame už pokalbį!

Gretos portretas.

Gretos portretas. Fotografė: Miglė Kartanaitė


Komentuok:
*Reklama
DNO