Menu
 
 

„Colours of Bubbles” singlas Lietuvos futbolui

2017 06 02  19:35  |  M.I.C. Naujienos

Colours of Bubbles

Nuotraukų autorius – Mantas Repečka

„Colours of Bubbles“ ir toliau džiugina geromis naujienomis. Šį pavasarį didžiausią savo koncertą Vilniaus „Siemens“ arenoje sugroję muzikantai, gegužę surengė du anšlaginius koncertus kaimyninėje Lenkijoje, o šiandien kartu su Marijonu Mikutavičiumi pristato dainą „Truth or Dare“.

Praėjusiais metais užsimezgęs „Colours of Bubbles“ ir Lietuvos futbolo federacijos bendradarbiavimas lėmė, kad daina „Truth or Dare“ buvo pasirinkta Lietuvos nacionalinės futbolo rinktinės himnu šiame pasaulio čempionato atrankos cikle. Jos įrašas per kiekvienas rungtynes skambėjo stadione, tačiau nuo artimiausių rungtynių birželio 10 dieną su Slovakijos futbolininkais šį įrašą pakeis naujas – kartu su Marijonu Mikutavičiumi įrašytas duetas.

Colours of Bubbles

Pasak „Colours of Bubbles“, sprendimas įrašyti kūrinį kartu su Marijonu – ne atsitiktinis. „Norėjome dainą įrašyti su žmogumi, kurį labai gerbiame, be to ir jis pats yra aistringas futbolo gerbėjas“, – teigia grupės nariai.

„Coloursai“ džiaugiasi, kad šis duetas išpildė seną jų troškimą, Marijonas Mikutavičius taip pat negaili gerų žodžių grupei. „Ši grupė tiesiog yra gera ir savyje neša labai svarbią šiandienos rokenrolo dvasią. Tai man labai patinka“, –  teigia dainininkas.

Colours of Bubbles

Nuo šiandien „Truth or Dare“, įrašytą kartu su Marijonu, galima išgirsti visose skaitmeninėse muzikos parduotuvėse ir grotuvuose. Jose muzikos gerbėjai be minėto dueto ras ir koncertinį dainos „Wall of Death“ įrašą.

Griežtai draudžiama „SwO magazine“ paskelbta informaciją panaudoti kitose interneto tinklalapiuose, visuomenės informavimo priemonėse bei platinti kuriuo nors pavidalu be raštiško sutikimo. Dėl informacijos naudojimo kreipkitės el. paštu į SwO.lt redakciją - redakcija@swo.lt. © SwO.lt

Komentuok:
*Reklama
DNO Records