Menu
 
 

Home Production ir Spurga pristato pirmąjį singlą „Fall Down“

2017 06 06  18:24  |  M.I.C. Naujienos

Tadas Čiūdaras – Home Production

Nuotrauka – Aistės Kirsnytės

Debiutinį albumą ruošiantys reperis Home Production ir elektroninės muzikos prodiuseris Spurga klausytojams pristato pirmąjį singlą ir jam sukurtą vaizdo klipą. Su tik prasidėjusia vasara klausytojus duetas sveikina snieguotais Norvegijos peizažais.

„Fall Down“ – pirmasis vasarą pasirodysiančio vilniečių albumo „Love In Progress…“ pranašas. Dueto albumas rudenį pasirodys ir vinilinės plokštelės formatu.

„Daina yra apie tai, kaip turim nukirsti dvejones ir nebijoti kristi žemyn ir daryti tuos dalykus gyvenime, kurie yra arti širdies, – dėstė Tadas Čiūdaras – Home Production. – Dažnai žmonės gyvenime daro dalykus, kurių nemėgsta ar net nekenčia, šia daina norima įkvėpti viską „paleisti” ir gyventi su meile atsidavus savo troškimams.“

Spurga

Nuotrauka iš asmeninio „Spurga“ archyvo

Įspūdingų gamtos vaizdų apsuptyje Tadą filmuodami dronu šį pavasarį įamžino draugai Marius Urbonavičius ir Žygimantas Vaičaitis, o montuojant klipą padėjo Viktoras Bušinskis. Pasak atlikėjo, vaizdo klipas šiai dainai gimė netikėtai – jis buvo nufilmuotas viešint Norvegijoje, slidinėjimo kurorte Hemsedalyje.

„Viskas nutiko ganėtinai atsitiktinai ir netikėtai. Važiavau aplankyti netoli kalnų gyvenančių draugų, kurie mane paskatino ten nufilmuoti ir klipą. Taip sujungėme aistrą snieglentėms ir muzikai“, – apie klipo filmavimą pasakojo Tadas.


Komentuok:
*Reklama