Menu
 
 

Daugiau nei mada: stiliaus, garso ir vaizdo sintezė

2016 10 19  17:58  |  M.I.C. Naujienos

Exit To The City

Nuotraukos – Kristinos Sereikaitės

Mados šou, išlipantis iš standartinių rėmų, ir kalbantis menų sintezės kalba – tai stiliaus žaidynės Exit To The City, prie kurių šiemet prisijungia net dvi audiovizualinių menų komandos ir du didžėjai. Susipažinkite su žmonėmis, kurių kuriamas garsas ir vaizdas vainikuos mados spektaklį jau šį penktadienį, menu fabrike LOFTAS.

Rembo ir Justy: Ibicos patirtis ir su meile parinkta muzika

Jau trečius metus muzikinę atmosferą kurs didžėjus Modestas Švoba-Rembo, puikiai pažįstantis renginį ir jo auditoriją. „Stebėdamas šį šou iš arti, matau daug skirtingų meno sričių atstovų, kurie iš kelių didžių asmenybių po kelių mėnesių darbo kartu virsta į vieną milžiną, vienam renginiui. Ir milžinas su metais vis didesnis,“ – įspūdžiu dalijasi Modestas, pažadėjęs šiemet renginio dalyvius palepinti su meile atrinkta muzika.

Šiemet Modestui talkins talentingas kolega Justinas Žvigas-Justy – dar darželio laikais įrašinėjęs muziką savo auklėtojai į juostines kasetes, ir jau bent dešimt metų užsiimantis didžėjaus veikla, o ne taip seniai išrinktas dalyvauti didžiausiame pasaulio DJ konkurse, ten atstovavęs Lietuvai ir patekęs į TOP dešimtuką. Plataus spektro muziką mėgstantis Justy tris savaites gyveno šokių sostinėje Ibizoje, kur kiekvieną dieną turėjo seminarus ir mokymus su įtakingiausiomis šios muzikos industrijos sostinės personomis: nuo garsių didžėjų, vadybininkų, iki stambiausių naktinių klubų savininkų. „Galiu drąsiai teigti, tai buvo mano vienas svarbiausių gyvenimo įvykių, – tvirtina Justy ir žada pasidalinti sukaupta patirtimi jau šį penktadienį. – Sakoma, nėra blogos muzikos, yra muzika ne vietoje ir ne laiku. Kadangi tai ne klubinis renginys, tai ir muziką stengsiuosi paruošti tinkamą atmosferai.“

The Hat

Žaidėjos šviesa ir negyvų daiktų budintojai

Tarptautinės Kauno bienalės „SUJUNGTI“ ir festivalio „Yaga gathering 2016“ dalyvės, audiovizualinių performansų ir instaliacijų kūrėjos BIONICS jau antrą kartą taps mados kolekcijų dalimi. Pasak kūrėjų, šiais metais BIONICS daugiau koncentruojasi į kūrinius, susijusius su šviesos materija: jeigu anksčiau kuriamoje audiovizualinėje instaliacijoje dominuodavo projekcija kuriamas vaizdas, tai dabar vizualinę kūrinio dalį kuria šviesa.

Garso ir vaizdo pasirodymais BIONICS pristatys tris renginio temas (Corrupted / Tarša, Traces / Pėdsakai, Spirit / Dvasia), kuriose ieškos tų raktinių žodžių, kurie tuo pačiu atspindės ir pačių kūrėjų braižą.

„Tai visuomet yra iššūkis, verčiantis dar labiau siekti ir laukti galutinio rezultato. Tai bus visiškai naujos garso kompozicijos ir specialiai šioms temoms filmuojami bei jas interpretuojantys vizualiniai siužetai. Kaip ir praėjusiais metais, taip ir šiais, bus įdomu pamatyti, kiek sutampa ir kiek skiriasi mūsų sukurta pristatymo (intro) interpretacija ir pagrindinis komandos pasiruoštas garsinis ir vizualinis sprendimas,“ – užsimena BIONICS merginos.

Bionics

Dar vieną porciją vizualinių šou sprendimų pateiks kompanija The HAT – Rimvydas Lingė ir Modestas Kazlauskas, jau dešimtį metų darantys viską, kas telpa žodžiuose „vizualinė komunikacija“. Nuo mapingo, audiovizualikos, iki hipnotizuojančių hologramų, nuo koncertų, mados pasirodymų, iki rinkodarinių priemonių, parodų ekspozicijų – šie du vyrukai sugeba tobulai apjungti muziką, grafiką, 3D formatą, savo srityje virsdami tikrais žmonėmis-orkestrais. The HAT – miesto kultūros dalis, naujausiomis technologijomis priverčiantys atgyti mus supančius daiktus ir pasakoti urbanistines istorijas.


Komentuok:
*Reklama
DNO