Menu
 
 

Stiliaus žaidynės kviečia išeiti į miestą!

2016 09 15  22:48  |  Aktualijos

EXIT TO THE CITY - SwO magazine

Nuotraukos: organizatorių.

Stiliaus žaidynės – ar tai madingas filmo „Hunger games” tęsinys, o  gal stilistų olimpiada? Stiliaus žaidynės – publikos simpatijas pelnęs trečiasis netradicinis mados, stiliaus ir tendencijų pristatymų šou, kur geriausi profesionalai perteikia naujausias tendencijas, o organizatoriai juos apjungia ir papildo pilnu komplektu: video projekcijomis, muzikiniais takeliais ir stilingo miesto atmosfera.

EXIT TO THE CITY - SwO magazine

Šiais metais, spalio 21 d., EXIT TO THE CITY grįžta į urbaniškiausią Vilniaus dalį –  menų fabriko LOFTAS” erdvę!

Treji metai, o stebina vis labiau – daug gerų atsiliepimų galima pasakyti apie organizatorių atsidavimą ir tik kylančią renginio kokybę. Devynios komandos ir netikėti kiekvienos jų pasirodymo posūkiai. Ką šiais metais pamatysime ant scenos? Pirmoji užuomina, smalsumui sukelti: vieni dalyviai praktikuojasi Niujorko mados savaitėje, o stilistų gretas papildo floristai bei didžėjai!

EXIT TO THE CITY - SwO magazine

EXIT TO THE CITY - SwO magazine

Gėda pelėda. Išskirtinių rankinių ir aksesuarų kūrėjai susivienijo ypatingam išėjimui į miestą. Kokie jie? Laisvi nuo laiko ir vietų. Laukinę prigimtį pritaikę miestui – ir kviečiantys į miestą išeiti kartu! Ar priimsi šį kvietimą?

A-Twins. Andrius Mašauskas ir Anatolijus Pajanok – kūrybinės komandos A-Twins sielos ir kūrybininkai. Tai ne tik ryškios figūros Lietuvos plaukų stilistikos pasaulyje, bet ir vieni labiausiai patyrusių profesionalų, savo darbais bei kūryba formuojantys naujausias tendencijas rinkoje ir garsinantys Lietuvos vardą pasaulyje (juk šiuo metu jie sukasi Niujorko mados savaitės  užkulisių virtuvėje!). Jau trečią kartą naujausią savo grandiozinę kolekciją A-Twins pristatys išskirtinėje Exit To The City šou scenoje.

EXIT TO THE CITY - SwO magazine

Bliss’n’fashion. Trys plaukų stilistės – Rūta Šmolkaitė, Jelena Bobyr ir Gailė Margevičiūtė – sako, kad jų darbo stiliui didžiausios įtakos turėjo italų bei prancūzų mokyklos. Ir šiandien profesinius įgūdžius jos tobulina Prancūzijoje, DESSANGE akademijoje. Aktyvi grožio salono komanda dalyvauja visur: prisideda prie mados ir teatro renginių, reklamos, pramoginių televizijos laidų, kino, įvairių fotosesijų dalyvių įvaizdžio kūrimo.

Eva Vilkė & Co. Konceptuali taisyklių laužytoja Eva mėgsta žaisti su įvaizdžiais: unikaliais, kartais įžūliai drąsiais, kartais švelniai saugiais, bet visada iki galo apgalvotais. Harmonijos jutimas padeda surasti balansą tarp formos, ekspresijos, spalvos bei praktiškumo. Gebėjimas suderinti kraštutinumus atsispindi ir meistrės charakteryje, kuriame vietos atranda ir romantiška svajotoja, ir drąsi vilkė.

EXIT TO THE CITY - SwO magazine

Grimo akademija. Į miestą išeina profesionalių dėstytojų komanda: net devynios profesionalės suvienijo jėgas ir į vieną kūrinį – bendrojo įvaizdžio kolekciją – supynė savo turtingą patirtį bei įkvepiančias idėjas. Vientisumas, kuriame kiekviena kūrėja papildo viena kitą – tai šios komandos pagrindinis principas ir stiprybė.

Andrius Plindinas & Co. Floristas-dekoratorius Andrius Plindinas daug metų dirba su gėlėmis ir augalais, bet nevengia leistis į kūrybines avantiūras. Jo gausiame portfolio – ne tik puokščių bei instaliacijų kūryba, bet ir mados performansai, todėl Andrius prižada, kad su savo įvaizdžio komanda, apjungiančia makiažą, šukuosenas bei scenografiją, sukurs kai ką nepamirštamo! Juk ne kasdien floristai išsitraukia siuvimo mašinas ir surengia šou!

EXIT TO THE CITY - SwO magazine

My Studio. Gaivūs, gyvi ir išskirtiniai – tokiais darbais jau trečią kartą ETTC žiūrovus priblokš My Studio komanda su Mikhail Kodesnikov priešakyje.

Vilius Venckevičius & Co. Drabužių ir juvelyrikos dizaineris, Kauno kolegijos, J. Vienožinskio Menų fakulteto Įvaizdžio dizaino katedros dėstytojas Vilius Venckevičius savo darbuose dažnai analizuoja žmogaus fiziologinio, psichologinio universalumo, ritualizmo ir misticizmo temas. Jo darbai atpažįstami dėl savitos raw stilistikos, geometrizuoto konstrukcinio skaidymo. Kuriamiems papuošalams būdingas masyvumas, dekoratyvumas, kolekcinių mineralų naudojamas ir jų neįprastas jungimas su žmogaus plaukais, oda, gyvūnų nagais, iltimis, plunksnomis ir kailiu.

EXIT TO THE CITY - SwO magazine

Image Council. Įvaizdžio ir mados dizainerių komanda, savo narių tapatybes laikanti bendra, vienodos svarbos skirtingų narių visuma. Tai žmonės, palaikantys lėtosios, tvariosios mados principą. Kuriant priešpriešą greitajai madai, kūrybiniuose darbuose sutinkamos įvairaus pobūdžio transformacijos, kasdieniniai daiktai naudojami pačiam objektui neįprastame kontekste.

Rembo & Justy. Gerai pažįstamas Modestas Švoba-Rembo ir Burn Ibiza konkurso dalyvis Justinas Žvigas-Justy – kaip tik tai, ko prireiks klaidžiojant vingiuotomis miesto gatvelėmis, neriant pro žemų bosų bromas ir kopiant į gero vaibo bokštus.

EXIT TO THE CITY - SwO magazine

Bionics – BIONICS. Tai – eksperimentinės muzikos ir vizualinio meno grupė, originalūs ir smalsūs žmonės, susibūrę tam, kad kurtų originalų, kokybišką ir įvairias medijas apjungiantį meną. Kūrybos pagrindas-audiovizualiniai performansai, atliekami ieškant įvairių sąsajų tarp fizikinių reiškinių ir materijos, tarp skirtingų medijų / technologijų ir meninių formų: garso (elektroninės muzikos, elektroakustinių interaktyvių aplinkų), vaizdo projekcijų (3D mapping), instaliacijų (erdvinių objektų, interaktyvių elektroakustinių ir vaizdo aplinkų kūrimas), šviesos, judesio meno (šokio).

EXIT TO THE CITY - SwO magazine

The Hat. Vizualinės komunikacijos studija – jau beveik dešimtmetį generuoja plataus spektro vizualinius sprendimus (video gamyba, 3D projekcijos, animacijos, hologramos) pasirodymams, koncertams, vakarėliams, TV laidoms, reklamai bei muzikiniams klipams.

Susitinkame spalio 21 d., 19 val. menų fabrike „LOFTAS”. Bilietus galima įsigyti ČIA.

EXIT TO THE CITY - SwO magazine


Komentuok:
*Reklama