Menu
 
 

Deriniai paskutinėms vasaros dienoms (I)

2014 08 22  13:38  |  Aktualijos

Vasarai einant į pabaigą (tik dešimt dienų beliko!), mes nuoširdžiai viliamės, kad rugsėjis pernelyg iš dangaus nesilaistys ir kurį laiką dar džiugins maloniais orais. Jei dar nesuspėjote susigriebti ir pasimėgauti atostogų sezono teikiamais malonumais, išbandykite naują kino filmą, naują receptą ar neatrastą vietą piknikui ir, žinoma, paskutinį kartą traukite iš spintos visas tas trumpas sukneles ir lengvus sijonus. Stilistė Monika Ruzgutė jums paruošė dešimt nuostabių derinių, kurie, neabejojame, nuteiks pakiliai užbaigti rugpjūtį.

Pažink savo miestą: rugpjūčio 22 d., penktadienis

Kartais jautiesi taip, lyg pati būtum svečias savo mieste? Čiupk dviratį ir pradėk savo kelionę! O kad dar geriau jaustumeisi už vairo, nepamiršk šypsenos ir stiliaus. Dėvėk lengvą, naktinių tipo suknelę, kurią rasi Mango parduotuvėje, priderink baikerio stiliaus švarką, kuris privers tave jaustis tikra nuotykių ieškotoja, mūvėk patogius aulinukus ir, žinoma, nepalik namie saulės akinių ir laikrodžio, kad nepasiklystum laike! Taipogi griebk nuo lentynos savo stilingą rankinę, stebėk miestą ir atrask kažką naujo!

Pažink savo miestą

Skrybėlė: ASOS (87 Lt).

Suknelė: Mango (87 LT).

Baikerio stiliaus švarkas: Stradivarius (175 LT).

Rankinė: ASOS (78 LT).

Laikrodis: ASOS (78 LT).

Nagų lakas: Butter London (39 LT).

Saulės akiniai: ASOS (39 LT).

Aulinukai: H&M (130 LT).

Dviratis: Specialized Bicycle Components.

Jūra ir dryžiai: šeštadienis, rugpjūčio 23 d.

Vasarai besibaigiant sulaukėme… tikros vasaros! Visų mintys tik ir krypsta prie jūros, kurios pakrantėje galime atsigaivinti ir pailsėti. Pasivaikščiojimai krantu vakare – vienas malonumas, tad ir jaustis norime patogiai. Šlepetės ir dryžuota palaidinė ne tik bus jauki ir maloni apranga jūsų vakariniam pasivaikščiojimui, bet taip apsirengusi ir atrodysite ypač stilingai, o dryžiai svajingai vis primins filmus apie jūreivių nuotykius tolimuose kraštuose!

Jūra ir dryžiai

Palaidinė: H&M (44 LT).

Galvos raištis: ASOS (35 LT).

Saulės akiniai: ASOS (52 LT).

Sijonas: TOPSHOP (145 LT).

Šlepetės: ASOS (120 LT).

Rankinė: H&M (65 LT).

Laikrodis: TOPSHOP (1000 LT).

Debesys: sekmadienis, rugpjūčio 24 d.

Kartais tiesiog norisi jaustis komfortiškai, tačiau stilingai. Čia mums į pagalbą atskuba kasdieniškasstilius. Boyfriend tipo džinsai, didelis ir patogus džemperis, sportiniai bateliai visada užtikrins patogumą ir puikią savijautą.

Debesys

Džemperis: River Island (120 Lt).

Džinsai: ZARA (155 Lt).

Delninukė: ASOS (215 Lt).

Sportiniai bateliai: Nike (410 Lt).

Nagų lakas: Forever21 (7 Lt).

Kvepalai: Calvin Klein (215 Lt).

Miesto mergaitė: pirmadienis, rugpjūčio 25 d.

Miestas, gatvės, žmonės ir mažos kavinukės, kurios gelbsti nuo milžiniškų biurų. Galėtume valandų valandas sėdėti jose ir dirbti. Didelėje kuprinėje tilps visi jūsų darbo reikmenys. Šiek tiek formalumo suteiks balta palaidinė, o kad nepamirštumėte, jog jums šiandien – ne nuobodus pirmadienis biure, plėšytas sijonas ir šlepetės suteiks šiek tiek gatvės jausmo!

Miesto mergaitė

Megztukas: H&M (56 Lt).

Palaidinė: H&M (86 Lt).

Sijonas: H&M (39 Lt).

Šlepetės: TOPSHOP (115 Lt).

Kuprinė: TOPSHOP (515 Lt).

Akiniai: ASOS (43 Lt).

Rudens kvapas: antradienis, rugpjūčio 26 d.

Išėjus į gatvę ir giliau įkvėpus orą jau gali pajusti tą rudens kvapą. Krentantys lapai ir kintanti temperatūra patvirtina, kad ruduo jau ne už kalnų. Dienoms bėgant galima pastebėti, kaip gėlėtus, vasariškus rūbus miesto gatvėse pamažu pakeičia jaukesni ir šiltesni megztiniai. Visa spalvų paletė vėl grįžta prie žemės atspalvių, o namuose įsivyrauja jauki muzika ir žvakių draugija.

Rudens kvapas

Suknelė: UNIQLO (100 Lt).

Delninukė: TOPSHOP (116 Lt).

Batai: ZARA (260 Lt).

Laikrodis: ASOS (56 Lt).


Komentuok:
*Reklama