Menu
 
 

Kuo prausti jautrią veido odą?

2014 08 21  19:36  |  Aktualijos

Visi metų laikai su savimi atsineša tik jiems būdingą specifiką: saulę, lietų, šaltį… Tiesa, pastaruoju metu viskas persipynė ir panašu, kad mūsų veido oda turi prisitaikyti prie staigių permainų, o tai tampa tikru iššūkiu odos grožiui ir sveikatai. Kaip galime jai padėti?

Kuo prausti jautrią veido odą?

Koliažas: A. L.

Dažniausiai kiekvienas rytas ar vakaras pasideda nuo veido prausimo ir makiažo valymo. Jautri oda (ar sujautrėjusi oda) reaguoja ne tik į sudedamąsias prausiklio dalis, bet ir į jo konsistenciją. Alternatyva tokiu atveju gali tapti putos arba pieneliai, kurių struktūra švelnesnė ir malonesnė odai.

Putos

Tikras džiaugsmas ant veido dėti švelnias ir lengvas putas. Jausmas primena turškimąsi putų vonioje, kai jokios odos priežiūros problemos nekamavo mūsų lengvų minčių. Putų veikimas itin paprastas – skystį, esantį pakuotėje, dozatorius paverčia švelniomis putomis, kurias tereikia įmasažuoti į veidą ir nuplauti. Šios priemonės gausiai putoja (natūralu), greitai nuvalo veido odą ir palieka švelnų švaros pojūtį. Tiesa, putų pavidalo prausiklių pasirinkimas nėra toks platus, kaip gelių, bet jų turi didžioji dalis dermatologinės  kosmetikos priemonių gamintojų. Vienas jų – „Iwostin“. Šis ženklas turi kelias priemonių linijas. „Purrintin“ linija skirta riebiai, probleminei odai. Putos pasižymi antibakteriniu poveikiu, reguliuoja riebalų išsiskyrimą bei ramina sudirgusią odą. Kitos skirtos itin sausai veido odai (tai linija „Hydratia“). Pastarosios – be muilo, ypač drėkina odą ir taip pat ramina odos sudirgimus. Skirtingais gyvenimo etapais teko išmėginti abiejų rūšių putas. „Purritin“ serijos putos šiek tiek sausino veido odą, tad nepatarčiau jų naudoti itin jautrios ar mišrios odos savininkėms. Tuo tarpu „Hydratia“ putos patenkino visus lūkesčius – nesausino, gaivino ir drėkino.

Pieneliai

Šios konsistencijos priemonės mažiau putoja, yra lengvos kreminės tekstūros. Ant veido tepant kyla pojūtis, tarsi tepamas lengvas kremas. Pastebėjau, kad pieneliai šiek tiek sunkiau nuvalo kosmetiką, tad kartais tenka veidą plauti net kelis kartus. Šios priemonės nepalieka „girgždančios“ švaros efekto, kuris dažnai jaučiamas naudojant net ir jautriai odai skirtus gelius. Mano visų laikų favoritas yra „Avene Clean“ – „AC“ veido prausimo pienelis. Ši priemonė skirta odai po aknės gydymo, tad yra itin švelni ir tausojanti, taip pat gausiai drėkinanti. Nors mano oda sveika, bet ši priemonė puikiai tiko tiek jautriems skruostams, tiek riebesnei T zonai.

Kuo prausti jautrią veido odą?

Koliaže nuotraukos iš: avene.com (viduryje), iwostin.lt svetainių.


Komentuok:
*Reklama