Menu
 
 

Dub Fx Vilniuje!

2011 04 05  21:36  |  Aktualijos

 

Dub Fx Vilniuje!

Nuotrauka: notformirors.net

Ar pamenate LOFTO betonines grindis iš tiesų sudrebinusį Mr. Woodnote pasirodymą? Rašydami apie atlikėją, paminėjome legendinę dubstep grupę, su kuria pasirodęs šis saksofono meistras iš atokiosios Australijos sulaukė melomanų pripažinimo. Ši grupė – tai Dub Fx, po kurios pavadinimu slypi nepriklausomas menininkas Benjamin Stanford, taip pat australas, gyvenimo nublokštas į Bristolio muzikinio gyvenimo verpetą. Visų mielai vadinamas pasauliniu atlikėju, vyriškis grodamas gatvėse sutraukia minias žmonių, iš to pragyvena ir nuolat keliauja koncertuodamas, o jau poryt trumpam užsuks ir į senąjį Vilnių.

 

Benjamin neturi vadybininko, jo darbo vieta – gatvė bei studija, o muzika – daugiasluoksnė ir pat nuo pirmųjų natų iki paskutinių sąskambių kuriama paties atlikėjo. Dub Fx jau ilgą laiką naudoja garso efektų pedalus, prijungtus prie mikrofono, taip sluoksniuodamas įrašomus garsus, o vėliau dainuoja gyvai, leisdamas įrašus. Tiesa, jau kurį laiką Dub Fx nebe vienas – viename savo turų sutikta Shoshana Sadia, besislepianti po Fairy Flower slapyvardžiu, nuo šiol lydi Benjamin kiekviename pasirodyme ir dainuoja kartu. Porelę išvysite menų fabrike LOFTE jau balandžio 7-ąją!

 

 

Dub Fx Vilniuje!

Nuotrauka: last.fm

 

 

Pasimatysime? Neabejojame – juk nė neplanavusį į mūsų šalį užsukti Dub Fx išsikvietėte Jūs patys, ar ne? Ir, regis, prireikė tiek nedaug – dubstep bei beatbox gerbėjų Lietuvoje susibūrimo į facebook ir vieningo pakvietimo pasidalinti savo dainomis čia, Vilniuje. Vis dar abejojantiems – SwO fotoreportažas iš Mr. Woodnote nakties LOFTE:

http://www.swo.lt/mr-woodnote-ir-komandaloftas/

 

Muzika bei įrašai iš live pasirodymų čia:

http://dubfx.bandcamp.com/

Renginį organizuoja VŠį “Rugsėjo 1-oji”

 

 

Tau turėtų patikti:

 

Komentuok:

*Reklama
DNO