Menu
 
 

„Ducktail Raincoats“ kūrėjos pristato naują kolekciją

2019 04 13  10:50  |  Aktualijos

Ducktail Raincoats

Nuotraukos – „Ducktail Raincoats“ asmeninio archyvo ©

Trečius metus gyvuojantis lietuviškų lietpalčių ženklas „Ducktail Raincoats“ pristatė naujas šio sezono lietpalčių spalvas ir naujieną – dvispalvius lietpalčius. Prieš metus lietpalčių kūrėjų keliai išsiskyrė, Vigita Garbuzaitė išvyko į JAV, o Virginija Gildutė liko Lietuvoje. Tačiau nors ir būdamos toli viena nuo kitos draugės ėmėsi toliau sėkmingai vystyti savo svajonę ir garsinti lietuviškus lietpalčius pasauliniu mastu.

Naujo sezono lietpaltis yra pasiūtas iš vienos spalvos, o kišenės ir „ducktail“ uodegėlė iš kitos. Šie lietpalčiai puikiai tiks ne tik ekstravagantiškiems klientams, bet ir visiems, kurie nori spalvų. Kai lyja yra taip tamsu ir niūru, tad parinktos spalvos yra labai gaivios ir ryškios – rožinė, šviesiai geltona ir šviesiai mėlyna bei tamsiai ruda.

Ducktail Raincoats

Rudas Long

Rudas Unisex

Per paskutinius metus V.Garbuzaitė ir V.Gildutė padalino jėgas ir dirbo tiek JAV, tiek Europos rinkose. JAV rinka nėra lengva, be to, ji labai skiriasi nuo Europos. Tačiau įkūrėjos džiaugiasi, kad jų lietpalčiai jau yra dvejose valstijose – Sietlo ir Vašingtono miestuose. Gyvendama Amerikoje Vigita sulaukė daug pagyrimų ir padrąsinimų iš amerikiečių. „Mes, lietuviai, esame kuklūs, o amerikiečiai į viską žiūri kiek kitaip. Jie skatina labiau pasitikėti savo jėgomis ir apie mūsų sukurtą „Ducktail Raincoats“ prekinį ženklą tiesiog sako: „Wow“.

„Nėra lengva užkariauti JAV, turiu padaryti daug skambučių ir parašyti daug laiškų bei aplankyti nemažai parduotuvių, kad atsirastų nors viena, kuri norėtų įsigyti lietuviškus lietpalčius“, – pasakoja V.Garbuzaitė. Ji pastebi, kad amerikiečių skonis yra kiek kitoks, jie įpratę drabužius pirkti iš išparduotuvių ar masinės gamybos parduotuvių ir net nežino, kad yra mažesni prekiniai ženklai, kurie gali pasiūlyti išskirtinius drabužius už prieinamą kainą.

Vigita Garbuzaitė

Vigita Garbuzaitė

„Kartais jaučiuosi lyg mokyčiau juos stiliaus ir formuočiau jų skonį bei kitokį požiūrį į madą“, – teigia V.Garbuzaitė. Dvi Vigitos draugės amerikietės gyvena San Franciske ir jau kuris laikas nešioja „Ducktail“ lietpalčius bei nuolatos susilaukia komplimentų iš aplinkinių. Save jos jau save vadina „Ducktail Raincoats“ ambasadorėmės.

Šviesiai mėlynas Long

Ducktail Raincoats

Tuo tarpu Lietuvoje likusi Virginija rūpinasi lietpalčių gamyba, organizuoja fotosesijas, dalyvauja mugėse bei bendrauja su klientais. Be to, verslą ji derina su motinyste. „Mano pusantrų metų dukrytė visur keliauja kartu: į siuvyklą, į kai kurias fotosesijas ir net skrenda į muges užsienyje“, – sako Virginija. „Džiaugiuosi, kad galiu visą dieną leisti kartu su dukrele ir laisvu laiku puoselėti savo mylimą verslą. Nenorėčiau, kad mergaitė leistų laiką darželyje ir mane matytų tik vakarais. Man kur kas svarbiau, kad kartu būname kasdien, be to nuo pat mažens ji mato pavyzdį, kaip galima kurti savo verslą. Tikiuosi, kad tai suteiks jai drąsos ateityje daryti tai, ką ji tik sugalvos“, – šypsosi V.Gildutė. Paklausta, kaip viską suspėja ir ar nenukenčia viena iš jos pareigų, Virginija atsako, kad daugiausiai nukenčia jos miegas ir poilsis.

Virginija Gildutė

Virginija Gildutė

Kalbėdamos apie ateities planus „Ducktail Raincoats“ įkūrėjos atskleidė, kad netrukus ketina pristatyti ir naują lietpalčių modelį bei toliau aktyviai demonstruoti savo kūrinius naujose tarptautinėse dizaino parodose.

Šviesiai geltonas Unisex

Šviesiai mėlynas Unisex


Komentuok:
*Reklama