Menu
 
 

„Ducktail Raincoats“ – lietuviški „unisex“ lietpalčiai

2017 04 21  10:14  |  Aktualijos

Ducktail Raincoats

Fotografas – Robertas Daskevičius. Modeliai: Modestas Švoba ir Enrika Stanulevičiūtė

Pirmasis lietuviškų lietpalčių ženklas „Ducktail Raincoats“ pristatė ilgai lauktą naujieną – „unisex“ stiliaus lietpalčius. Ši kolekcija, įkvėpta savo pirmtako „anties uodegos“ silueto lietpalčio, buvo pristatyta netikėtoje fotosesijoje.

Kūrėjos Vigita Garbuzaitė ir Virginija Gildutė vos tik pristačiusios pirmuosius lietuviškus lietpalčius moterims sulaukė sėkmės ne tik gimtojoje šalyje, bet ir užsienyje. Merginos prieš pusmetį pristatė ir vaikiškų lietpalčių seriją, tačiau sulaukusios vis daugiau vyriškos auditorijos užklausų ėmėsi kurti ir vyrišką lietpalčio modelį, kuris tuo pačiu tiktų ir moterims.

Ducktail Raincoats

„Pamename, kad pirmasis mūsų klientas, kuris kreipėsi dėl lietpalčių buvo vyras, nors tuo metu startavome tik su moterišku modeliu. Šią „unisex“ kolekciją norėjome pristatyti neįprastai, nes pastarieji lietpalčiai išsiskiria ne tik savo universalumu, bet ir tuo, kad turi „uodegas-atšvaitus“, todėl padės būti matomiems tamsiu paros metu. Fotosesijai pasirinkome neįprastą vietą, apleistus šiltnamius, tai ypatinga vieta, melancholiška, tokia kokia ir būna lietinga diena. Žiūrint į kiaurus šiltnamių stogus supranti, kad jie neapsaugos nuo lietaus, jo lašai kris ant veidų ir tuomet norėsis išlipti iš balos sausam, todėl reikia plano B, kuriuo ir yra mūsų lietpalčiai, ne tik apsaugo, bet ir leidžia mėgautis netikėtu lietumi“, – pasakoja V. Gildutė ir V. Garbuzaitė.

Ducktail Raincoats

„Ducktail Raincoats“ kūrėjos džiaugiasi, kad Lietuvoje ir užsienyje jų sugalvota „anties uodegos“ koncepcija tampa vis žinomesnė ir dažnai atpažįstama. Nesenai kūrėjos sulaukė pasiūlymo prisijungti ir prie vieno projekto Anglijoje su „Rolls Royce“ kompanija, kuri pastebėjo lietuvių sukurtus „anties uodegos“ lietpalčius vaikams.

Ducktail Raincoats

Virginija ir Vigita - Ducktail Raincoats

Kūrėjos Vigita Garbuzaitė ir Virginija Gildutė


Komentuok:
*Reklama