Menu
 
 

Due. pristato M. K. Čiurlionio marškinėlių ir tamprių fotosesiją

2018 10 29  20:57  |  Aktualijos

Due.

Nuotraukos – Artiomo Ponkratenko ©

Sinestezija – įvairių meno sričių papildymas viena kita. Būtent šiuo žodžiu yra pavadinta lietuviško prekės ženklo Due. fotosesija, kurioje vilkėdami M. K. Čiurlionio darbais puoštus marškinėlius bei tampres įsiamžino „Garbanotas Bosistas“ nariai.

Kaip teigia ženklo kūrėjos I. Lukošiūnaitė ir I. Raubaitė, fotosesijai ši grupė pasirinkta neatsitiktinai: „Jau kuris laikas stebime ir žavimės šios grupės kūryba. „Garbanotas Bosistas“ nariai yra tarpusavyje skirtingi, tačiau dirbdami drauge jie sukuria didelę vertę tiek individualiam klausytojui, tiek bendrame šalies muzikos industrijos kontekste. Tuo tarpu mes šia fotosesija vieniems primename, o kitus supažindiname su M. K. Čiurlionio talentu. Muzikos, mados, tapybos derinys ir yra sinestezija, kurią perteikiame šios fotosesijos vaizdais.“

Due

Due - SwO magazine

Due. tęsia kolaboracijas su lietuvių menininkais. „Tamprių kolekcijos modeliu yra buvusi Miglė Vilčiauskaitė MIGLOKO, maudymukais puošėsi talentingos balerinos Kristina Gudžiūnaitė ir Rūta Lataitė, o šventinė suknelių kolekcija pristatyta drauge su aktore ir radijo laidos vedėja Beata Tiškevič. Nėra abejonių, jog ir ateityje pristatysime dar ne vieną dėmesio vertą kolaboraciją,“ – intriguoja I. Raubaitė.

Lukošiūnaitė, paklausta, kaip gimė mintis kurti M. K. Čiurlionio kūriniais puoštus drabužius, pasidalino, jog dalį ankstesnių kolekcijų yra įkvėpę skirtingi menininkai iš viso pasaulio, tačiau jau prieš kurį laiką nusprendė atiduoti duoklę puikiai žinomam lietuvių autoriui ir sukūrė tamprių kolekciją.
Due

Due - SwO magazine

Pasiteiravus „Garbanotas Bosistas“ vokalisto Šaruko Joneikio, kokių sąsajų jis turi su M. K. Čiurlionio kūryba, atsakė, jog jau nuo pat mažens šis kūrėjas lydėjo savo garsais ir vaizdais: „Pamenu močiutės bute ant sienos kabėjo keletas M.K.Čiurlionio reprodukcijų, tad dažnai tekdavo jas patyrinėti. Giminėje turime „Čiurlioniškos“ nuotaikos – krikšto mama tapė ir piešė, o mama dažnai leisdavo Čiurlionio muziką.“

Due

Due - SwO magazine

Due - SwO magazine

Due - SwO magazine

Due

 


Komentuok:
*Reklama