Menu
 
 

„Garbanotas Bosistas“ grįžti iš toli ragins Lietuvos miestų gyventojus

2015 11 04  20:25  |  M.I.C. Naujienos

Garbanotas Bosistas

Nuotraukos: Garbanoto Bosisto archyvas.

Per 2015-uosius gerokai papildę savo kelionių dienoraščius grupės „Garbanotas Bosistas“ nariai gruodį nusprendė praleisti namuose – Lietuvoje. Paskutinį metų mėnesį muzikantai surengs net 7 koncertus ir aplankys Kauną (gruodžio 4 d.), Alytų (gruodžio 5 d.), Mažeikius (gruodžio 11 d.), Panevėžį (gruodžio 12 d.), Šiaulius (gruodžio 18 d.) bei Klaipėdą (gruodžio 19 d.). Intensyvaus turo pabaigą „Garbanotas Bosistas“ gruodžio 26-ąją švęs Vilniuje.

„Grįžkite namo, grįžkit iš toli / Jau skaidrus vanduo, jau miškai žali“, – tokie S. Žlibino įkvėpti žodžiai skamba viename šiemet pasirodžiusio ir grupės albumo „Above Us“ kūrinių, kuris taip ir vadinasi – „Grįžkit iš toli“. Būtent šia fraze „Garbanotas Bosistas“ nusprendė „pakrikštyti“ ir šventinį turą.

Garbanotas Bosistas

„Juk gruodį namo grįžta ir artimuosius bei bičiulius lanko, metų įspūdžiais dalinasi visi. Ne išimtis ir muzikantai“, – sako grupės nariai ir prideda, kad į ilgesnę ar trumpesnę kelionę po Lietuvą išsiruošia kasmet, tik 2014-ųjų pabaigoje dėl albumo įrašų smagiems pasivažinėjimams pritrūko laiko, tad dabar – pats metas atgaivinti šią tradiciją.

Dar vasarį sudalyvavusi Slovėnijos festivalyje „Ment Ljubljana“ grupė uždėjo skambų ir intensyvų toną likusiems metams. Gegužę albumą „Above Us“ vilniečiai pristatė ne tik draugams Lietuvoje, bet ir Didžiosios Britanijos festivalių „The Great Escape“ ir „Liverpool Sound City“ bei Londono ir Oksfordo muzikos klubų lankytojams.

Pavasarojusių gėlių vaikų laukė dar vieno svarbaus muzikos festivalio Vokietijoje, Hamburge – „Reeperbahn“ – scena, klausytojai Berlyne, taip pat šiemet naujų gerbėjų „Garbanotas Bosistas“ susirado Lenkijoje, Latvijoje, Estijoje.

Grįžkit iš toli:


Komentuok:
*Reklama