Menu
 
 

Dvidešimt vienerių metų keikūnė: Azealia Banks

2013 01 18  22:18  |  Aktualijos

Dvidešimt vienerių metų keikūnė: Azealia Banks

Jei esate vienas iš tų, kuriems Egidijaus Dragūno išsišokimai atrodo per daug vulgarūs, tai Azealia Amanda Banks jums turėtų atrodyti kaip tikras košmaras. Šios jaunos reperės dainose dažniausiai pasikartojantis žodis yra „F**k“ ir ji tikrai nebijo garsiai išrėžti savo nuomonę. Anot jos, visi mes norime dažnai „pasiųsti“ vienus ar kitus, tačiau ne visi išdrįstame tai padaryti. Tam ji ir egzistuoja muzikos pasaulyje: kad už visus tuos – nedrįstančius pasisakyti garsiai – galėtų surėkti „F**k You!“.

 Dvidešimt vienerių metų keikūnė: Azealia Banks

Kas? Kada? Kaip?!

Azealia Banks yra vos dvidešimt vienerių, tačiau ši jaunutė reperė gyvenime jau patyrusi ir šilto, ir šalto. Gimusi ir augusi ne pačiame saugiausiame Niujorko rajone Harleme, dar vadinamame ,,juodukų rajonu“, mergina išsiugdė gana kietą charakterį. Pasiklausius jos dainų ir peržvelgus ,,Twitter“ paskyrą, akivaizdu, jog ši mergina – kietas riešutėlis. Banks teigia, kad gyventi Harleme nebuvo taip baisu, kaip atrodo iš šono. Nors jos mama ir neuždirbdavo didelių turtų, tačiau visad stengėsi, kad dukra turėtų viską, ko panorėjusi – žaislų, kompiuterį, batelių, lūpdažių… Banks, kaip ir dera tikrai maištininkei iš Harlemo, nebaigė mokyklos ir visa galva pasinėrė į muzikos pasaulį. Per tuos klajojimo metus ji spėjo netekti buto, likti sudaužyta širdim bei pakilti į muzikos topus! Reperė savo karjerą pradėjo 2009 metais slapyvardžiu „Miss Bank$“. Tuomet ji išleido debiutinį singlą „Gimme a Chance“ ir gavo vieno prodiuserio pasiūlymą bendradarbiauti. Pradėjusi dirbti su prodiuseriu, ji atsisakė „Miss Bank$“ vardo ir tapo tiesiog Azealia Banks.

Dvidešimt vienerių metų keikūnė: Azealia Banks

Banks ir mados industrija

Muzikantė šiandien laikoma viena naujausių ir karščiausių stiliaus ikonų mados pasaulyje. Viename interviu atlikėja pasakoja, jog paauglystėje priklausė vienai paauglių grupelei Harleme, kuri vadinosi „KIDS“ (,,Crazy Idividuals Dedicated to Style“ – pakvaišę asmenys, pasišventę stiliui). Savo stiliumi Banks rūpintis pradėjo dar būdama 9 metų, kai bandė pati pasidaryti sijoną iš džinsų. Dabar mergina yra dizainerio Alexander Wang 2012 metų žiemos reklaminės kampanijos veidas, taip pat ji bendradarbiauja su ASOS tinklu, o pernai koncertavo pačiuose karščiausiuose mados renginiuose: Karlo Lagerfeldo „Chanel“ šou, Annos Dello Russo ir H&M vakarėlyje. Pasirodo, atlikėja ne taip myli madą, kaip mada myli ją. Banks muzikos portalui „HYPETRAK“ pasakojo, kad negalima visiškai pasitikėti mada, nes ji tave anksčiau ar vėliau nuvils. Tai buvo ne vieninteliai merginos akmenys į mados industrijos daržą. Toliau savo interviu ji dalinosi mintimis, kad mada atlikėją labai greitai įtraukia į savo pasaulį, tačiau ir labai greitai pamiršta – iškart, kai scenoje atsiranda naujas atlikėjas.

Dvidešimt vienerių metų keikūnė: Azealia Banks

Alexander Wang reklama:

Bendradarbiavimo su ASOS rezultatai:

 

Banks viešojoje erdvėje

Ši mergina neabejotinai traukia ne tik ekstravagantiška išvaizda, tačiau ir savo viešais pasisakymais internetinėse paskyrose, tokiose kaip, pavyzdžiui, ,,Twitter“. Dar niekada neteko skaityti tokių nesuvaržytų garsios asmenybės įrašų. Čia ji nevaldo savo pirštų visai kaip ir liežuvio dainose. Štai kaip atrodo jos ,,Twitter“ paskyra:

Dvidešimt vienerių metų keikūnė: Azealia Banks


Nuotraukos: buzziemusic.com; dynmk.de; fashionbombdaily.com; jezebel.com; spin.com; style.mtv.com; thatgrapejuice.net; vibe.com


Komentuok:
*Reklama