Menu
 
 

Chanel ir Jacques Polge

2013 01 25  18:43  |  Aktualijos

Chanel ir Jacques Polge

Galbūt jūs nežinote, kas jis. Nežinote ir kaip jis atrodo, bet labai tikėtina, kad Jacques Polge jau kurį laiką gyvena… jūsų namuose!

Chanel ir Jacques Polge

Legendinis parfumeris J.Polge, kitaip dar vadinamas – nuo 1978-ųjų – Chanel „nosimi“, yra sukūręs bene labiausiai gundančius ir užburiančius kvepalus, šiandien karaliaujančius kvepalų rinkoje. Štai kaip pats meistras šneka apie save:

„Gimiau pietų Prancūzijoje, netoli Avinjono, tuo tarpu vasaras leisdavau Grase bei Kanuose. Nors Grasą aš visuomet prilygindavau sodui… Tie rožių, jazminų, žibučių laukai buvo užburiantys, o dar tas svaiginantis apelsinų žiedų kvapas… Tai ir buvo mano, kaip parfumerio, kelio pradžia. Jeigu būčiau gyvenęs Paryžiuje ar vakarų Prancūzijoje, gali būti, kad mano gyvenimo kelias būtų buvęs visai kitoks.“

Nors Polge turi anglų kalbos bei literatūros bakalauro laipsnį, kvapų pasaulis visada buvo jo pašaukimas.

Chanel ir Jacques Polge

Nesinori pradėti vardinti visų jo sukurtų kvepalų pavadinimų, bet kelis visgi tiesiog privalu paminėti. Visa eilė „Chanel Allure“ (1998 m.) bei naujausi „Chanel Allure Homme Sport Eau Extrême“, kurių idėja – išreikšti ekstremalų požiūrį, atskleisti dalelę akimirkų, sukeltų adrenalino. Reikėtų nepamiršti ir „Chanel Chance“ kvapo (2002 m.), kuris puikiai tinka romantikėms kibirkščiuojančiomis akimis arba rimtesnio – baroko ir klasikos – mišinio „Chanel Coco“ (1984 m.). Taip pat ir seksualaus, gaivaus, kupino nesuvaldomos ir jaunatviškos panelės Coco dvasios – turbūt jau atpėjote, tai „Chanel Coco Mademoiselle“ (2001 m.). Ir, žinoma, magnetiško, viliojančio, intensyviai nuostabaus tamsios spalvos kvapo – ,,Chanel Coco Noir“ (2012 m.).

Chanel ir Jacques Polge

Siūlyčiau nepamiršti ir trumpametražių filmų, kuriuos mados namai kuria bene kiekvienam naujai išleistam kvapui. Trumpi, be proto elegantiški ir visada paliekantys be žado…

 


Komentuok:
*Reklama
DNO