Menu
 
 

Eurovizijos proga – mados dizaino renginys Vienoje

2015 05 20  22:01  |  Aktualijos

Eurovizijos proga – mados dizaino renginys Vienoje

Nuotrauka: Daili archyvas

Eurovizijos dainų konkurso atidarymo proga įvyks mados dizaino renginys „FASHION FOR EUROPE“, kuriame dalyvaus ir Lietuvos atstovė – drabužių dizainerė Laura Dailidėnienė. Tūkstančiai Vienos miesto rotušės aikštėje susirinkusių gerbėjų gegužės 18 dienos vakarą išvys lietuviško prekės ženklo Daili kolekciją. Laura Dailidėnienė pasirodys kartu su 13 kitų Eurovizijos šalių mados atstovais. Savo kūrybą demonstruos tokie dizaineriai kaip Lena Hoschek (Austrija), Ivana Helsinki (Suomija), Michael Michalsky (Vokietija) ir kiti.

„Fashion For Europe“ ( liet. Mada Europai) – tai oficialus Eurovizijos „kaimelio“ rotušės aikštėje atidarymo renginys, kuriuo siekiama telkti Europą ne tik dainomis. Dalyvaujančių šalių atstovai pamėgins tiesti tiltus, pasitelkdami madą. Be Lietuvos ir jau paminėtų Austrijos, Suomijos bei Vokietijos dizainerių, kolekcijas pristatys Armėnijos, Albanijos, Azerbaidžano, Belgijos, Italijos, Izraelio, Juodkalnijos, Šveicarijos, Lenkijos ir Rumunijos atstovai.

Dizainerė Laura Dailidėnienė į Vieną atveš specialiai sukurtą 2015 pavasario/vasaros drabužių kolekciją „Vilnius Cityscape“. Dizainerė su šia kolekcija neša žinutę apie Vilnių ir tuo pačiu kviečia jį aplankyti. Prekės ženklas Daili buvo įkurtas 2003 metais ir tapo žinomu bei atpažįstamu dėl savo unikalaus braižo. Dizainerę įkvepia kasdienis aplinkos suvokimas, forma, grafika, gamta ir net tokie paprasti dalykai, kaip popieriaus lapas bei iš jo gimstantis origamis. Origamio lankstinys – pelėdžiukas – jau tapo atpažįstamu Daili prekės ženklo simboliu, o origamio formos atsikartoja drabužio kirpimuose jau daugelį metų.

Lietuvių dizainerio pasirodymą renginyje Vienoje inicijavo Lietuvos Respublikos ambasada Vienoje, o atstovą išrinko Nacionalinė mados dizaino asociacija. Lauros Dailidėnienės dalyvavimą remia ambasada ir Lietuvos kultūros atašė Vienoje.


Komentuok:
*Reklama
DNO