Menu
 
 

Pirmasis ilgo metražo filmas apie riedlentininkų kultūrą

2015 05 20  23:11  |  Aktualijos

Pirmasis ilgo metražo filmas apie riedlentininkų kultūrą

Nuotraukos: Trip Shop archyvas

Pastarąjį mėnesį iš Melburno, Šanchajaus, Berlyno, Paryžiaus, Londono, Niujorko, Toronto ir kitų didžiausių pasaulio metropolitenų gatvių dingsta riedlentininkai. Nieko nuostabaus – šiuo metu didžiuosius kino teatrus užkariauja filmas „Propeller“. Tai pirmasis pasaulyje ilgo metro filmas apie profesionalius riedlentinininkus, tikruosius gatvės kultūros vedlius. Šio sporto mėgėjai į pasaulinę kino premjerą kviečiami ir Lietuvoje.

Nemokama filmo peržiūra vyks gegužės 21 dieną, 19 val., kino teatre „Pasaka“ (Šv. Ignoto g. 4/3, Vilnius).

Kiekvienas reikšmingas riedlentininkų filmas užkelia kartelę ir įkvepia bendruomenę pasitempti. „Vans“ pristato pirmąjį ilgo metro filmą apie riedlentininkus, kurį sukūrė šio sporto maniakas ir pripažintas režisierius Greg Hunt. Menininkas režisavo grupės „M83“ dainos „Echoes“ vaizdo klipą, sukūrė klipą atlikėjos Cat Power dainai „Manhattan“.

Filme pasakojama profesionalių riedlentininkų Christian Hosoi, Geoff Rowley, Steve Caballero, Tony Trujillo,  Jason Dill ir kitų istorija. Filmo žiūrovai liks nustebę, nes „Vans“ raiderių komandą vienija ne tik jaunuoliai, bet ir kelis dešimtmečius riedlente važinėjantys sporto senbuviai.

„Propeller“ garso takelyje skamba Iggy Pop, Ozzy Ozbourne, „Slayer band“, „The Circle Jerks“ ir kitų garsių grupių kūriniai.

„Filmas apie tai, kokia stipri yra ir visada buvo mūsų komanda. Tai ne šiaip sau komanda, kurią galėtumėte nusipirkti ir sumesti į vieną krūvą“, – balandžio pabaigoje Los Andžele vykusios pirmosios premjeros metu kalbėjo Steve Van Doren, pirmojo kompanijos „Vans“ įkūrėjo Paul Van Doren sūnus ir sėkmingas kompanijos vystytojas. Pristatydamas filmą šimtams susirinkusiųjų scenoje jis pasirodė milžiniškoje sportinio batelio „Vans“ konstrukcijoje.

Į „Propeller“ premjerą Lietuvoje atvyks ir oficialūs „Vans“ atstovai iš Estijos. Filmo premjera šią savaitę taip pat įvyks ir kitose Baltijos Šalyse – Latvijoje ir Estijoje. Filmo peržiūrą organizuoja oficialus „Vans“ atstovas Lietuvoje – gatvės kultūros puoselėtojai „Trip Shop“.

Daugiau informacijos apie renginį: https://www.facebook.com/events/1621165611454059/.

Pirmasis ilgo metražo filmas apie riedlentininkų kultūrą

Pirmasis ilgo metražo filmas apie riedlentininkų kultūrą

Pirmasis ilgo metražo filmas apie riedlentininkų kultūrą


Komentuok:
*Reklama