Menu
 
 

Façonnable naujienos vyrams

2013 04 28  14:20  |  Aktualijos

Façonnable

Façonnable tinklo nuotr.

Ketvirtadienio vakaras Vilniuje dvelkė stiliumi ir lengvais pietų Prancūzijos vėjais. Mados namai ..Façonnable” balandžio 25 dieną prekybos centre ,,Europa” kvietė pasimatuoti naujos kolekcijos drabužius ir pasiklausyti stilistės Alvydos Jasilionytės etiketo bei mados patarimų.

Stilingi lietuviai. Organizatorių nuotr.

Organizatorių nuotr.

,,Façonnable” išlaiko pusę amžiaus besitęsiačias stiliaus ir kokybės tradicijas, tačiau nepamiršta lengvai įlieti ir naujovių, t.y. mados tendencijų. Jauni, profesionalūs konsultantai, kurie išsamiai supažindino su naujomis kolekcijomis,  rekomendavo mums savo jau pamėgtus drabužius: sodrios vyšnių spalvos laisvalaikio kelnės ir plonas, neformalaus stiliaus kaklaryšis. Dailios detalės, tokios kaip sąsagos ar vidinė polo marškinių siūlė, yra meistriškai sugalvotos, o stiliui suteikia modernumo. Prancūzų prekės ženklas ,,Façonnable” Lietuvoje pristato penkias drabužių linijas: keturias vyriškas bei vieną, skirtą moterims. Kolekcijos puikiai perteikia Prancūzijos Rivjeros bei Monte Carlo atmosferas – natūralios, lengvos medžiagos, skirtos maloniems pasivaikščiojimams, neužmirštamas pakrantės praeivių stilius ir švelnus dabartinių tendencijų prisilietimas.

Façonnable

Pavasario-vasaros sezono aprangoje vyrauja šviesios, tarsi saulės nublukintos spalvos: kreminė, rausva, ochros raudona, jūrinė mėlyna. Šie deriniai pagyvinami energingais, ryškiais tonais, siuvinėjimais, vintage tipo dekoracijomis. Vyraujantys audiniai – lengva medvilnė ir natūralus linas.


Komentuok:
*Reklama