Menu
 
 

Geniali matematiko muzika. Caribou Lofte

2011 05 19  16:09  |  Aktualijos

Ši muzika visokia – prie jos galima ir verkti po Kalėdų karštligių, ir euforiškai džiaugtis besiartinančiu nuostabiu oru. Galbūt todėl, kad, kaip kažkada sužinojau, Caribou – matematikas kompozitorius, labai kasdieniškas, savo paprastumu kiekvienam artimas žmogus. Dar sužinojau, kad jis iš Kanados atvyksta į Lietuvą. Tobula. Susitiksim?

Muzika: elektronika, psichodelinė, pop.

Instrumentai: sintezatorius, būgnai, gitara, bosas.

Geniali matematiko muzika. Caribou Lofte

Nuotrauka: musicreflections.wordpress.com

Cituoju organizatorius: Ne vieną singlą ir albumą išleidęs vienu įdomiausių šiuolaikinės elektroninės muzikos kompozitorių ypač ryškiai sužibo praėjusiais metais. 2010-ųjų balandį pasirodęs albumas Swim ne vieno solidaus muzikinio leidinio bei interneto svetainės išrinktas svarbiausiu ar vienu svarbiausių metų darbu, o jo singlai „Sun“ ar „Odessa“ įvairiais pavidalais skambėjo turbūt absoliučioje daugumoje pasaulio klubų.

Caribou tiesiog gyvena „ant lagaminų“: organizatoriai atskleidė kompozitoriaus ir jo grupės tvarkaraštį Europoje. Pirmadienis – mūsų Vilnius, antradienį – Helsinkis. Iki gegužės pabaigos – Ispanija, Šveicarija, Prancūzija ir Didžioji Britanija. Beje, nors oficialus pranešimas spaudai buvo išplatintas tik šiandien (gegužės 17 d.), jau kelias savaites mano pažįstami murma apie CA-RI-BOU. Facebook‘as, kaip matyti, nuima nemažą informacijos platinimo naštą nuo organizatorių pečių.

Geniali matematiko muzika. Caribou Lofte

Nuotrauka: friendsfromfar.wordpress.com

Geniali matematiko muzika. Caribou Lofte

Nuotrauka: Organizatorių

Kada: gegužės 30.

 

 

 

 

 


Komentuok:

*