Menu
 
 

Giorgio Armani stilius – naujame filme

2014 12 25  14:38  |  Aktualijos

Giorgio Armani stilius – naujame filme

Nuotraukos: Giorgio Armani archyvas.

1981-ieji metai. Žiema Niujorke. Ir ne bet kokia, o pati pavojingiausia, nusikaltimais ir dramomis alsuojanti žiema. Tokiame fone vystomas naujausio „Giorgio Armani“ ir J. C. Chandor filmo „A Most Violent Year“ (liet. Intensyviausi metai) siužetas. Šis mada papuoštas kriminalas leis pamatyti aktorius Oscarą Isaac bei Džesiką Chastain, tampančius istorijos, kurioje persipina politika, korupcija ir Niujorko gatvių gyvenimas, herojais.

Filmas Niujorke bus pristatomas Naujųjų išvakarėse, tuo tarpu kitas pasaulio vietas pasieks 2015-ųjų metų sausio, vasario mėnesiais. Dizaineriui Giorgio Armani ši kino juosta – jau ne pirmasis filmas, prie kurio stiliaus tenka padirbėti. Filme galima bus pamatyti krepo palaidinių, kelnių bei siuvinėtų švarkų derinius, baltus paltus su ryškiais diržais, šiuolaikinius įvaizdžius, įkvėptus devintojo praėjusio amžiaus dešimtmečio ir nemažai drabužių bei siluetų iš Milane stūksančių mados namų archyvų.

Filmas IMDB portale: http://www.imdb.com/title/tt2937898/?ref_=nv_sr_1

Giorgio Armani stilius – naujame filme

Griežtai draudžiama „SwO magazine“ paskelbta informaciją panaudoti kitose interneto tinklalapiuose, visuomenės informavimo priemonėse bei platinti kuriuo nors pavidalu be raštiško sutikimo. Dėl informacijos naudojimo kreipkitės el. paštu į SwO.lt redakciją - redakcija@swo.lt. © SwO.lt

Komentuok:
*Reklama
DNO Records