Menu
 
 

SwO savaitės rekomendacijos

2014 12 29  12:34  |  Aktualijos

Paskutinė šių metų savaitė! Pirmadienį apžvelkime pavasario prisiminimus, antradienį – vasaros nuotaikas, o trečiadienį – rudens nostalgiją. Kokie buvo metai? Manau, kiekvieno sąraše pliusai nurungs minusus. SwO rekomendacijos linki, jog artėjantys metai būtų stilingi ir originalūs, o juos su didžiausia jėga padėsime kurti ir mes!

 

Peteliškės

Peteliškės

https://www.facebook.com/pages/BOW-TIES-Made-with-love/818253894900981

http://www.peteliskes.lt/

Iš 2014–ųjų metų garderobo neišbraukėme peteliškių, neišbrauksime ir kitais metais! Renkamės žavingas spalvas ir kokybiškas medžiagas ir einame švęsti!

 

Mazgas

Mazgas apyrankės

https://www.facebook.com/mazgas.apyrankes/

Tiek festivaliuose susirinktos, tiek dovanotos apyrankės sukelia daug prisiminimų – pasidovanokite sau šį aksesuarą, juk išgyvenote tiek iššūkių visus metus!

 

Kartu

Kartu

https://www.facebook.com/kartu.handmade

Girdėjome gandus, jog Naujuosius metus reikia sutikti pasipuošus mėlyna spalva, o tokia rankinė pagal visus mados vėjus kaip tik tiks ir ateinančių metų pavasariui.

 

Språketmanen

Språketmanen‬

https://www.facebook.com/gabrielis.zvirblis

#‎språketmanen

Prisimenate GRLA Tribe kūrinius? Dizaineris Gabrielis Žvirblis 2014–uosius palydi pristatydamas riboto leidimo džemperius. Puiki uniforma ateinančių metų mokyklai! Džemperius galima įsigyti WSUP parduotuvėje, kuri randasi Vilniuje,  J. Savickio gatvė 11.

 

Šiaurietė

Šiaurės moterys

https://www.facebook.com/salabalasala

Šiaurės moterys nėra šaltos ir neprieinamos – jos paslaptingos ir stilingos. Tai atskleidžia subtilūs, iš natūralių medžiagų pagaminti papuošalai. Atskleiskite savo grožį!

Išrinkite savaitės rekomendaciją:


Loading ... Loading ...

Komentuok:
*Reklama