Menu
 
 

Gražiausi žymių žmonių miegamieji

2013 12 09  22:28  |  Aktualijos

Ko gero, kiekvienas iš mūsų retkarčiais pasvarsto, koks gi yra gyvenimas tų „didžiųjų“ žmonių, linksniuojamų žurnalų antraštėse ir nuolat šmėkščiojančių žydruosiuose ekranuose. Tad bent akimirkai siūlau įlysti į „žvaigždžių“ kailį ir pašniukštinėti po jų miegamuosius. Kas žino, gal jaukių ir įkvepiančių idėjų pasisemsite ir savo interjerui, kurį jau senokai knieti atnaujinti?

Italų dizainerė Donatella Versace, mėgstanti dekoro gausą ir ekstravagantiškumą kolekcijose, nustebina, savo miegamąjį Milane įsirengusi pakankamai santūriai. Eklektiškoje modernaus ir klasikinio stiliaus kombinacijoje į akis krenta Giorgio de Chirico paveikslas „Il Grande Metafisico“ (vert. Didysis metafizikas).

Donatella Versace ir jos miegamasis

Nuotraukos: elledecor.com, designlifenetwork.com, images.forbes.com, nandabezerra.com

Legendinio dizainerio Ralph Lauren miegamasis Niujorke – šviesus ir erdvus, kiek primena tropinį atostogų kampelį.

Ralph Lauren miegamasis

Nuotraukos: celebrityshoesize.com, zimbio.com, prweb.com, userserve-ak.last.fm, architecturaldigest.com

Serialo „Seksas ir miestas“ žvaigždė Sarah Jessica Parker Niujorke miega kambaryje, kuris tiesiog akina balta spalva ir žavi žaismingai spalvingomis detalėmis.

Sarah Jessica Parker miegamasis

Nuotraukos: i.huffpost.com, blogs.bet.com, tvovermind.com, theplace2.ru, images.askmen.com

Tuo tarpu aktorės Cameron Diaz miegamajame karaliauja kur kas tamsesnis koloritas.

Cameron Diaz miegamasis

Modelio Cindy Crawford miegamąjį Malibu įrengė interjero dizaineris Michael S. Smith. Tamsi mediena, židinys ir marokietiškas kilimas kambariui suteikia ne tik jaukumo, bet ir sunkios elegancijos.

Cindy Crawford miegamasis

Dizainerio Roberto Cavalli miegamasis, kaip ir reikia tikėtis, išsiskiria prabanga. Paauksuotame devyniolikto amžiaus veidrodyje atsispindi keletas darbų iš įspūdingos R. Cavalli meno kolekcijos, tuo tarpu laukiniai raštai interjerą egzotiškai paaštrina.

Roberto Cavalli miegamasis

Dainininko Elton John savo rezidenciją Beverli Hilse (Kalifornijoje) dekoravo Martyn Lawrence Bullard. Originaliai įrengtose miegamojo lubose atsispindi ir Robert Mapplethorpe fotografijos, ir antikinė romėniška skulptūra, ir  lova, aptraukta stručio oda, ir net pro langus matomas peizažas.

Elton John miegamasis

Tas pats Martyn Lawrence Bullard buvo atsakingas ir už interjerą sunkiojo roko žvaigždės Ozzy Osbourne name  Kalifornijoje. Tačiau interjero dizaineris pripažįsta, kad šiuose namuose iš tikrųjų „dizainui vadovauja tik Sharon“ (O. Osbourne žmona). Tad nenuostabu, kad jų XX amžiaus prancūzų stiliaus miegamasis yra visiška priešingybė skandalingai roko muzikanto asmenybei.

Ozzy Osbourne miegamasis

Aktoriaus Will Smith miegamasis Malibu išsiskiria savo egzotiškumu ir rytietiškais motyvais.

Will Smith miegamasis

Pokalbių laidų vedėjos Ellen Degeneres miegamajame Beverli Hilse išvengta ekstravagantiškumo. Vietoj to – simetrijos ir pastelinių spalvų dermė ir jų dėka sukurta neutrali poilsio oazė.

Ellen Degeneres miegamasis

Aktorės Hilary Swank miegamasis iš pirmo žvilgsnio, regis, įrengtas kukliai ir nepretenzingai, bet ar žinojote, kad interjero dizaineris Mark Zeff šias sienas padengė šilku?

Hilary Swank miegamasis

Serialo „Draugai“ žvaigždės Courteney Cox miegamojo dizainą kūrė Trip Haenisch, puikiai suprantantis, jog klasikinės spalvos – juoda, balta, pilka – buvo ir bus madinga amžinai.

Courteney Cox miegamasis

Ramaus poilsio ir saldaus miego visiems, kad ir kur bemiegotume!


Komentuok:
*Reklama