Menu
 
 

Kad lūpos būtų gražios…

2013 12 10  11:22  |  Aktualijos

Gražios lūpos

Nuotraukos: pasmama.lt, aromata.lt, Eco desire, skindeepbeautyblog.com, pinterest, trendingdress.com, uogauoga.lt, beautyramp.com

Išsausėjusios, trūkinėjančios, plyštančios lūpos neretai mus lydi visą šaltąjį sezoną. Stebuklingo recepto, kaip išvengti šių nemalonumų, nėra, bet, atsirinkusios tinkamas priemones ir patobulinusios lūpų priežiūros rutiną, galime pasiekti puikių rezultatų ir džiaugtis minkštomis, lygiomis ir švelniomis lūpomis visus metus.

Pirmiausiai reikėtų įprasti bent kartą per savaitę lūpas nušveisti. Tam galite naudoti greitai pagaminamą „namūdinį“ šveitiklį (šaukštelis medaus ir cukraus ar druskos) arba įsigyti jau paruoštą priemonę. Drąsiai rekomenduoju Lush „Mint julips“ lūpų šveitiklį su mėtomis, vanile ir serenčių aliejumi. Arba išmėginkite „Kvapų namų“ produktą „Cukrinis“. Abi priemonės švelniai pašalina negyvas odos ląsteles, tausoja odą. Tiesa, valantis dantis galima tiesiog švelniai kelis kartus perbraukti šepetėliu (be pastos) per lūpas – efektas bus panašus.

Gražios lūpos

Gražios lūpos

Kitas svarbus aspektas – lūpų maitinimas ir drėkinimas. Renkantis lūpų balzamus, reikia atkreipti dėmesį į metų laiką bei priemonės poveikį. Drėkinančius balzamus šaltuoju metų laiku reiktų tepti vakare prieš miegą, kai jau nebeplanuojate kišti nosies laukan. Tuo tarpu riebesnės priemonės apsaugos nuo vėjo ir šalčio dienos metu. Norinčios natūralių lūpų balzamų turėtų atkreipti dėmesį į „Uoga uoga“ siūlomus produktus. Mano favoritas – „Slaptas pirato receptas“. Priemonė maloniai riebi, greitai „nenusivalgo“, puikiai maitina ir apsaugo lūpas, o ir skonis malonus, ne aliejinis. Dar vienas mano pamėgtas produktas – „Kaprizas“ (Eco Desire). Abiejų balzamų viena pagrindinių sudedamųjų dalių – medus, kuris puoselėja sausėti linkusias lūpas. Puikų drėkinantį balzamą siūlo ir Bioderma. Jos produktas „Atoderm Lip Balm“ regeneruoja sausų lūpų gleivinę. Ši priemonė bekvapė ir visai nedirgina odos.

Papildoma maža gudrybė. Neretai lūpų dažai ar blizgesiai nemaloniai išsausina lūpas. Prieš tepdama lūpų dažus ar blizgius, lūpas patepk plonu sluoksniu balzamo, luktelėk kelias

Gražios lūpos

Gražios lūpos

Gražios lūpos

Gražios lūpos

Gražios lūpos


Komentuok:
*Reklama