Menu
 
 

Ilgaamžis fashionistų kompanionas

2017 10 20  16:00  |  Aktualijos

Kailis - SwO magazine

Nuotraukos – wearefur.com, ir mados namų archyvai © Kailiniai – Elizabeth and James, diržas – MARNI, rankinukas – OH! By Kopenhagen Fur

Ar jau žinote, kaip atrodyti ne tik stilingai, bet ir nesušalti žiemą? Taip, mums pagelbės ilgaamžis mados ir stiliaus palydovas. Kailis grįžta į madą kaskart nauju amplua ir inovatyvesnėmis formomis. Komfortas ir prabanga nesiruošia niekur trauktis nuo podiumų ir iš fashionistų gyvenimo. Pakanka vos kelių kailio detalių ir jūsų įvaizdis įgaus ekscentriškumo bei prabangos prieskonių.

Šiuo metu ypač madingi yra didelės apimties kailiniai, klasikiniai paltai su įvairiomis sultingų atspalvių ir formų kailinėmis apykaklėmis ar rankovėmis, įvairaus kailio liemenės, sijonai ir švarkai su kailio detalėmis. Subtilesniam įvaizdžiui suformuoti naudojamas skirtingų spalvų, jų kombinacijų, formų ir ilgio kailis, o jų apdirbimo technologijos kasmet pažeria naujovių.

Miu Miu kailis

Miu Miu FW 2017

Miu Miu Kailis

Miu Miu FW 2017

Dominuojančios spalvos šį sezoną yra tamsiai žalia, mėlyna, raudona, švelniai rožinė, ruda, pilka, taip pat kūno, citrinos spalvos ir, žinoma, klasikinės – juoda ir balta. Šiuolaikiniai kailio gaminiai neturi nieko bendro su įprastais, nuobodžiais kailiniais ir apykaklėmis. Tikra atgaiva modernioms miestietėms!

Ermanno Scervino FW 2017

Ermanno Scervino FW 2017

Fendi

Fendi FW 2017

Fendi

Fendi FW 2017

Vietoj kailinių galima pasirinkti begalę kitų variantų – kailio grožio unikalumas tai – gebėjimas suteikti prabangą bet kam. Ypač madingos indėniškų motyvų turinčios detalės: avalynė, galvos apdangalai, papuošalai, rankinės.

Nežinantiems, kokį įvaizdį šiam sezonui pasirinkti – siūlome peržvelgti mados gigantų rekomendacijas.

ASIAN fur - SwO magazine

Sprung Freres

Prada FW 2017 kailis

Prada FW 2017

Valentino FW 2017 - SwO magazine

Valentino FW 2017

ASIAN fur

Kailiniai – POLOGEORGIS

Mary Katrantzou FW 2017 kailis

Mary Katrantzou FW 2017


Komentuok:
*Reklama
DNO

Dekmantel Selectors