Menu
 
 

„EARTH“ – deimantai, pasakojantys amžinybės istoriją

2017 10 19  16:42  |  Aktualijos

Simona Samojauskaitė - SwO magazine

Nuotraukos – Roko Darulio, modelis – Vika Volkutė ©

Juvelyrika, dedikuota žemei ir ypatingiausiems jos kūriniams – taip naujausią savo papuošalų kolekciją „EARTH“ (ang. Žemė) pristato juvelyrė Simona Samojauskaitė. Atpažįstama dėl išskirtinai grakštaus ir proporcingo minimalistinio braižo, kūrėja savo idėjas sujungė į vientisą deimantais puoštą papuošalų liniją, tapusią didžiausiu ir simboliškiausiu jos projektu.

Kaip teigia pati juvelyrė, „EARTH“ yra duoklė tiek žemei, tiek ilgas tradicijas puoselėjančiam juvelyro amatui – žemė žmogui dovanoja deimantus, auksą bei sidabrą, o juvelyras juos sujungia į naują visumą, paverčia prasmę turinčiu meno kūriniu. „Apie šią kolekciją galvojau jau nuo pirmų prisilietimų prie juvelyrikos, – pasakoja Simona. – Kai rankose laikai gabalėlį aukso ar deimantą, jauti didelę atsakomybę – tai medžiagos, kurioms tūkstančiai metų, kurios įprasmina svarbiausias akimirkas, tampa šeimos vertybių simboliu.“

Simona Samojauskaitė - SwO magazine

Simona Samojauskaitė - SwO magazine

Kiekvienas kolekcijoje naudotas deimantas yra atsakingai atrinktas rankomis Antverpene, Belgijoje, bei atitinka „Conflict Free Diamonds“ standartus. Juvelyrė pasakoja, kad Lietuvoje nėra populiaru pristatyti vientisas bei didesnes juvelyrikos kolekcijas – ypač puoštas deimantais, – todėl per metus sukurta „EARTH“ tapo nemažu asmeniniu ir profesiniu iššūkiu.

Simona Samojauskaitė - SwO magazine

Visi Simonos Samojauskaitės papuošalai yra kuriami juvelyrės studijoje Vilniuje naudojant senas tradicines juvelyrikos technikas. Kūrybai juvelyrė naudoja tik geriausias medžiagas – 750 prabos auksą, 925 prabos sidabrą, deimantus, jūrinius perlus ir natūralų šilką.

Simona Samojauskaitė - SwO magazine

Simona Samojauskaitė - SwO magazine


Komentuok:
*Reklama
DNO