Menu
 
 

Individualumas gatvėse: H. Feurer kūryba

2014 02 10  19:55  |  Aktualijos

H. Feurer kūryba

Nuotraukos: touchpuppet.com, magazineantidote.com

Gatvėje įmanomi keli variantai: pilka masė arba savojo ,,aš“ atskleidimas. Pastarasis variantas išties vertas dėmesio, ypatingai dėl to, kad tai labai kūrybiška, išraiškinga, stilinga ir individualu. Be to, argi nesinori nutirpus sniegui į gatves išeiti atrodant unikaliai?

Mūsų dėmesį patraukė fotografas bei menininkas Hans Feurer, kuris, kurdamas fotosesiją Antidote leidiniui, siekė įamžinti tikrų, įkvepiančių ir išsiskiriančių asmenybių portretus tiesiog gatvėje. Šiam tikslui buvo atrinktos neeilinės asmenybės ir mados pasaulio divos – Daphne Groeneveld, Hanna Ben Abdesslem, Catherine McNeil, Zuzanna Bijoch, Valerija Kelava, Frida Gustavsson, Sung Hee Kim. Ko gero, tikriems konservatoriams bei senųjų tradicijų puoselėtojams idėjos įgyvendinimas gali pasirodyti pernelyg drąsus ir sukelti daug prieštaravimų. Ypač pažvelgus į vienuolę, kaukšinčią aukštakulniais bateliais miesto grindiniu! Arba į merginą, kuri dėvi itin atvirus rūbus kaip, pavyzdžiui, triko.

Nepaisant to, viskas pertepta stilingu mados sviestu – netrūksta nei ryškių spalvų, nei individualumo. Kostiumėliai, šortai, sijonai, suknelės – viskas dvelkia aukštąja gatvės mada. Taigi, su dviračiu ant pečių ar su Prancūzijos vėliava, nebijokite išsiskirti ir įnešti šiek tiek revoliucijos ir permainų į gatves!

H. Feurer kūryba

H. Feurer kūryba

H. Feurer kūryba

H. Feurer kūryba

H. Feurer kūryba

H. Feurer kūryba

H. Feurer kūryba

H. Feurer kūryba

H. Feurer kūryba

Griežtai draudžiama „SwO magazine“ paskelbta informaciją panaudoti kitose interneto tinklalapiuose, visuomenės informavimo priemonėse bei platinti kuriuo nors pavidalu be raštiško sutikimo. Dėl informacijos naudojimo kreipkitės el. paštu į SwO.lt redakciją - redakcija@swo.lt. © SwO.lt

Komentuok:
*Reklama
Julija Goyd ir Agnė Juodvalkytė. Terpė

SwO Street

Kitoks svinguojančio Londono portretas

DNO Records