Menu
 
 

Vertos dėmesio SS14 sezono šukuosenos

2014 02 11  10:41  |  Aktualijos

Po šaltos žiemos speigų atėjus pavasariui, visada norisi jį įsileisti ne tik į savo spintas, bet ir pasidairyti, kokią įdomesnę šukuoseną galima susikurti, kai pagaliau nereikia ant galvos maukšlinti kepurių. Taigi apžvelgėme 2014 metų pavasario/vasaros mados savaičių įvaizdžius ir atrinkome įdomiausias šukuosenas, prie kurių nereikėtų gaišti valandos ryte, tačiau kurios tikrai suteiks lengvo pavasarinio žavesio.

Pienininkės pynė

Ši šukuosena metai iš metų figūruoja mados pasaulyje, kartais mažiau, kartais daugiau, tačiau niekad iš jo nedingsta. Pynė sukuria tvarkingos, tačiau šiek tiek valiūkiškos merginos įvaizdį. Šį sezoną pastebėjome ją Rebecca Minkoff, Nicole Miller ir Naeem Khan pristatymuose.

Pienininkės pynė

Mados namų svetainių ir fashionising.com nuotraukos.

Skyrimas šone

Dar viena tendencija, kuri yra prieinama visų plaukų savininkėms, nesvarbu, koks jų ilgis ar tipas, –skyrimas ant galvos šono. Tai yra paprastas ir patogus būdas kasdienę šukuoseną paįvairinti ir atrodyti kitoniškai. Šiuo koziriu naudojosi ir DKNY, Dries Van Noten, Stella McCartney, Valentin Yudashkin, Matthew Williamson ir kiti.

Skyrimas šone

Švelnios bangelės

Ši šukuosena yra dar vienas pavyzdys, jog klasika yra nemirštanti. Švelnios, šiek tiek netvarkingos plaukų bangelės sukuria romantišką ir lengvą trapios merginos įvaizdį. Jos buvo madingos beveik visuomet ir, panašu, kad dar ilgai nežada trauktis iš populiariausių šukuosenų gretų. Šis įvaizdis figūravo Angelo Marani, Jonathan Saunders, Ruffian, Krizia, Pucci, Lacoste pristatymuose.

Švelnios bangelės

Plaukų papuošimai

Įvairūs aksesuarai plaukams nuo senovės buvo naudojami šukuosenoms papuošti ir pabrėžti laikmečiui būdingą stilių. Šį pavasarį plaukų papuošimai yra vienas svarbiausių „must have“ sąrašo punktų. Kuo puošti – priklauso nuo jūsų fantazijos, nes tinka viskas, pradedant gėlėmis (nesvarbu net, stambios jos ar smulkios) ir baigiant juostomis, segtukais ar lankeliais. Jei šis atsinaujinimas suintrigavo, idėjų tikrai pasisemsite iš Anna Sui, Dolce & Gabanna, Honor, Jenny Packham, Zac Posen ir Valentino pristatymų.

Plaukų papuošimai


Komentuok:
*Reklama