Menu
 
 

„Injekcijos“ finalas: achtung – paskutinis instruktažas!

2019 11 15  18:58  |  Aktualijos

„Injekcijos“ finalas: achtung – paskutinis instruktažas!

Nuotrauka – Nendrės Žilinskaitės ©

Dėmesio, dėmesio! Traukinys, maršrutu „Injekcija 2019 į Mados infekciją 2020“, išvyksta lapkričio 16-ąją. Išvykimo vieta: Vilniaus geležinkelio stotis. Iš 17-os finalininkų išsvajotą kelialapį gaus tik keletas: kai kvotų nėra, pagrindinis atrankos argumentas – originalumas. Žiuri nariai įsitikino: jaunas kraujas verda, noras užkariauti pasaulį – begalinis! Pirmasis šlagbaumas – Vilniuje, kryptis – „Mados infekcijos“ podiumas.    

Renginio lokaciją žino visi. Kokių mados perlų ir šou staigmenų tikėtis, nenumano niekas. Įkvėpimas – amžina migracija, tempas – stoties ritmu, formos – dryžuotos, balsas – JOS, klasikinis. Šlagbaumas – vartai nugalėtojams!

„Renginio formatas organiškai atkartos stoties, kaip pagrindinės miesto eismo arterijos, charakterį. Išnaudosime didingą erdvės mastelį, bet dėmesį sutelksime į detales. Visi elementai veiks kaip patirtys ir ženklai – matyti, girdėti, čiupinėti. Nors industrinė renginio vieta kol kas intriguoja labiausiai, svarbiausias turinys – dizainerių kolekcijos. Šiemet finalininkai kaip niekad stiprūs – galvosūkis komisijai, dozė mados žiūrovams garantuoti“, – sako konkurso sumanytoja ir vertinimo komisijos narė, dizainerė Sandra Straukaitė.

 

„Injekcijos“ atmintinė

Įprastomis aplinkybėmis stotis įpareigoja. Netinkama vieta vėluoti ar visai atsipalaiduoti, bet galimybė jaustis laisvai – privalumas. 5 punktų atmintinė keleiviams ir madai prijaučiantiems:      

1. Apsinuoginti nebūtina – lapkričio mėnesį žmogus gražus ir su paltu. Drabužinė neveiks. Už be priežiūros paliktus paltus ir daiktus organizatoriai neatsako. Jei tikėsime sinoptikais, šeštadienį prognozuojama šilta diena be kritulių.

2. Kelionės metu bus galima atsigaivinti bare be taros. Šūkis – mes nekuriam šiukšlių – galioja visiems be išimties! Padėkite tuščią stiklą į vietą – Greta padėkos.

3. Aktuali informacija ir nuorodos bus pateikiamos garsiniais signalais. Klausykite atidžiai: moteris–robotas nesikartoja.

4. Prašome vadovautis nerašytomis asmens elgesio viešumoje taisyklėmis. Patruliuos ne tik mados policija.

5. Slaptažodis: He.rojus. Ar Lietuva tikrai mados dizainerių rojus?


Komentuok:
*Reklama