Menu
 
 

InŽi mados kolekcijos pristatymas – jau rytoj

2015 04 01  20:22  |  Aktualijos

InŽi mados kolekcijos pristatymas – jau rytoj

InŽi facebook paskyros nuotr.

2015 m. balandžio 2 dieną Vilniaus Pramogų Arenoje bus pristatyta naujausia „Inži“ mados galerijos kolekcija 2015/2016 sezonui. Renginio metu bus pristatomi daugiau nei 70, prabangių bei elegantiškų vestuvinių ir proginių suknelių modeliai.

Pavasarį vyksiantis naujosios „Inži“ mados namų kolekcijos pristatymas buvo labai laukiamas ir kruopščiai planuojamas. „Inži“ naujausios kolekcijos pristatymo organizatoriai siekia sukurti nuostabią šventės aplinką ir dovanoti gražiausias akimirkas vakaro svečiams.

Visus aukštosios mados mylėtojus InŽi kviečia pasigrožėti išskirtinės kokybės bei elegancijos suknelėmis, skirtomis vestuvėms bei ypatingoms progoms, kurių autorė – dizainerė Ingrida Žitkuvienė. Kolekcijoje pristatomos suknelės sukurtos iš aukščiausios kokybės medžiagų ir rankomis kuriamų audinių. Kolekcijoje dominuos šilko audiniai išmarginti gėlių bei raštų motyvais, šie audiniai specialiai pagal InŽi mados namų užsakymą buvo pagaminti Italijos fabrikuose, renginio metu svečiai galės išvysti ne tik InŽi sukurtus drabužius, bet ir audinius ir jų raštus, kurie buvo sukurti InŽi mados namuose.


Komentuok:
*Reklama