Menu
 
 

Vilniuje atgijo pokario stilistikos šventinės mados pristatymas

2015 03 16  21:48  |  Aktualijos

Vilniuje atgijo pokario stilistikos šventinės mados pristatymas

Nuotraukos: organizatorių.

Kovo 14 dieną, Vilniaus restoranas „Pramogų Bankas“ trumpam virto mados namais. Kūrybinis dizainerės O. Les, makiažo meistrės Marijos Unkind bei juvelyro Karolio Gusto trio pristatė savo požiūrį, kaip turėtų atrodyti moteris įsimintiniausiomis gyvenimo akimirkomis.

Renginio formatas tarsi perkėlė svečius į pokario mados namų pristatymus, kuomet kūrėjai asmeniškai pristatinėjo kiekvieną savo modelį, pasakodami apie jų ypatumus ir naujoves. Agentūros „Catwalk“ modeliai bei profesionali manekenė, „Mis Lietuva 2014“ dalyvė Gabrielė Gutauskaitė pristatė 5 šventinio įvaizdžio modelius, atspindinčius šiuolaikines tendencijas, perteiktas per jų braižus ir idėjas.

Dizainerė Olesia Les lieka ištikima sau ir pristato švarių linijų bei įvairių siluetų sukneles. Čia ir skulptūrinė suknelė iš standaus atlaso, ir pūstas sijonas, ir ilgio variacijos. Spalvinė gama beveik imperatoriška: švari balta, gili mėlyna, sodri raudona ir nepakeičiama juoda. Ko gero, gali kilti klausimas „Kur tokias sukneles galima dėvėti?“, tačiau, kaip sakoma, esant suknelei, atsiras ir tinkama proga. Juo labiau, kad ateinantis pavasario bei vasaros sezonas pažers bent vieną iš šių renginių –išleistuvės, vestuvės, koncertai, šventinės vakarienės, jubiliejai, parodų atidarymai ir daug kitų. Svarbiausia žinoti, kas tinka asmeniškai Jums ir paisyti aprangos kodo.

Kad suknelė neužgožtų jos savininkės, privaloma atkreipti ypatingą dėmesį į bendrą įvaizdį: priderinti aksesuarus, šukuoseną, makiažą. Makiažo meistrė Marija Unkind teigia: „Makiaže moteriai netinkančios spalvos nėra – tereikia atrasti sau derantį atspalvį“. Renginio metu buvo parodyti penki skirtingi makiažai, priderinti prie modelių, aprangos, šukuosenų ir juvelyrikos. Vyravo ryškios lūpos arba akcentuotos akys, kruopščiai išbaigti antakiai ir natūrali oda.

Įvaizdžio „prieskoniais“ besirūpinantis juvelyras Karolis Gustas tvirtais įsitikinęs, kad nors šiandien ir populiaru rinktis masyvius bei akį traukiančius papuošalus, yra progų, kai to daryti tiesiog nereikia – pakanka elegantiško kaklo vėrinio, subtilių auskarų ar žiedo. Svarbu nepamiršti, kad tobulas įvaizdis susideda iš drabužių ir jį papildančių aksesuarų tarpusavio dermės, o ne pavienių detalių. „Nesuklyskite, nuo tobulybės iki beskonybės – vos vienas žingsnis“, – sako juvelyras ir papuošalų kūrėjas Karolis Gustas.


Komentuok:
*Reklama
DNO