Menu
 
 

Iš rudens tendencijų: oda – bet kokiai drabužinei

2012 09 29  14:44  |  Aktualijos

Iš rudens tendencijų: oda – bet kokiai drabužinei

Nuotraukos: vogue

Mados žurnalai, apsipratę su praėjusių madų savaičių nuotraukų srautu, kaip susitarę teigia, jog oda – rudens-žiemos sezono būtinybė. Tai nesudėtinga pastebėti ir iš dalies tai tiesa – oda iš tiesų keistai ir demonstratyviai dominuoja daugelyje kolekcijų. Tačiau tai, kad oda yra gražu – ginčytina, madinga – tarkime, šį sezoną tai tiesa, o kad praktiška tai, kas madinga – paistalai. Įsivaizduojate eilinę fashionistą su dirbtinės odos suknele be pamušalo arba žeme besivelkančiomis plačiomis odinėmis kelnėmis? Pamatę tokią, paklauskite, ar labai patogu. Kita vertus, nepaisant PETA protestų ir kitų kontraversiškų aktyvistų, oda, nešiojama protingai, ar sumanios odinės detalės – itin lengvas būdas susikurti neišdildomą stiliaus įspūdį. Aš pati jau ne pirmus ir ne antrus metus ,,neišlipu“ iš odinių striukyčių. Man jos patinka, nes klasikiniam įvaizdžiui suteikia aštrumo, išskirtinei suknelei – žemiškumo, ir, svarbiausia, šiokią dieną puikiai padeda išnykti minioje. Bet ne apie nepastebimą įvaizdį odinės tendencijos apžvalga – apie tai, kaip iš naujo atrasti ar prisijaukinti šią medžiagą.

 Iš rudens tendencijų: oda – bet kokiai drabužinei

Tiesa, šis straipsnis kiek ,,nujuodėjęs“, tačiau ko jau ko, bet stilingų žmonių dažniausiai neišvysime stilingais odiniais drabužiais pasipuošusių nuo galvos ligi kojų. Spalvotais – ypač. Šiek tiek ,,atsipūtęs“ ir nerūpestingas, griežtas ir biurui tinkamas ar mergaitiškas – nesvarbu, koks įvaizdis jus domina. Išsirinkite tinkamas detales ir pirmyn į gatves – daugumą jų turbūt jau turite savo spintose.

 Iš rudens tendencijų: oda – bet kokiai drabužinei

Štai pagrindiniai triukai, kurių pakaks, kad neperspaustumėte savo įvaizdžio. Svarbiausia – neperkraukite aprangos nereikalingomis detalėmis, ypač, jei drąsiai pasirinkote vien odinius drabužius nuo galvos ligi kojų. Klasikinės formos ir jokių detalių arba detalių mažuma – viskas, ko reikia. Oda jau ir taip yra medžiaga, atkreipianti dėmesį ir atrodanti pakankamai išskirtinai, tad nutrūktgalviškos detalės, tokios kaip ekscentriški aksesuarai, tikrai nėra būtinos. Renkantis odinius drabužius daugiausiai alternatyvų turi dvi kryptys: išbalęs kūnas su gotiško prieskonio rafinuotais drabužiais bei ryškios lūpos arba antrasis, natūralus įvaizdis, neutralios spalvos ir tonai.

Iš rudens tendencijų: oda – bet kokiai drabužinei

Odiniai sijonai. Daugiausiai juodi, pieštuko formos, asimetriški, trumpučiai klostuoti, aukštu liemeniu, dekoruoti siuviniais ar lazeriu iškarpytais raštais. Vis dėl to minimalizmas – paklausiausias variantas.

Odiniai sijonai

Odiniai sijonai

Odinės suknelės. Tiesą sakant, jas ,,įteisino“ įžymybės ir tiesiog žinomos šiuolaikinės stileivos, vis dažniau pasirodydamos su tokiomis suknelėmis oficialiuose renginiuose. Tiesaus kirpimo, itin trumpos – pačios populiariausios.

Odinės suknelės

Odinės suknelės

Odiniai švarkai ir paltai. Štai šis drabužis – bene patogiausias ir mylimiausias gatvėje. Atvėsus būtent odinis švarkas bus atsparus lietui ir apsaugos nuo įkyrių lašų. Siluetai: tiesūs arba įliemenuoti. Įprasto švarko ilgio arba nusitęsiantys iki kelių linijos.

Odiniai švarkai ir paltai

Odiniai švarkai ir paltai

Odinės kelnės turbūt ne taip gerai prigis kaip sijonai, tačiau jos taip pat dominavo ant podiumų ir, verta pasakyti, atrodė neprastai. Dažnai plačios, paaukštintu liemeniu. Žinoma, patogiausia – skinny tipo kelnės, kurių taip pat buvo apstu.

Odinės kelnės

Odinės kelnės

Odiniai kostiumai. Tik tikroms odos mylėtojoms. Jei jau renkatės vien odinius drabužius, vietoj kelnių rinkitės sijoną arba bent jau akcentuokite liemenį diržu, kad išvengtumėte grubaus ir nelankstaus įvaizdžio.

Odiniai kostiumai

Odiniai kostiumai

Detalės. Pirštinės – neišvengiamos ir madingos kiekvieną rudenį. Keičiasi tik ilgiai bei medžiagos. Odinių detalių blokai, įterpti į kitos medžiagos drabužius. Tik batai. Pavyzdžiui, ilgi, platūs aukštakulniai. Įprasta, kartojasi kasmet. Tačiau būtent šiai tendencijai kone dauguma mūsų ištikimiausios.

Detalės

Detalės


Komentuok:
*Reklama