Menu
 
 

Burberry transliuos 2010 metų rudens/žiemos kolekciją 3D formatu!

2010 02 17  00:02  |  Įžvalgos

Vertė: Eliza K.

Swo.lt

nuotrauka: designscene.net

Burberry gyvai transliuos savo būsimą  2010 metų rudens/žiemos moteriškų drabužių kolekciją 3D formatu Niujorkui, Paryžiui, Dubajui ir Los Andželui.

Pasirodymas įvyks Londono madų savaitės metu, Londono Chelsea menų koledže 2010 metais vasario 23 dieną, 16 valandą.

Burberry pirma tiesiogiai transliuosianti pasaulinio mąsto įvykius 3D pagalba, bendradarbiaus su „Sky television“ produkcijos gamintoju naudojant 3D technologijas.

„Mes labai džiaugiamės galėdami pranešti, kad vadovausime pirmajam tikram pasauliniam madų pasirodymui. Tuo pačiu laiku, naudodami 3D technologijas, mes gyvai transliuosime mūsų pasirodymą tiesiogiai į Niujorką, Paryžių, Dubajų ir Los Andželą. Šis precedento neturintis įvykis suteiks galimybę žmonėms visame pasaulyje patirti šio pasirodymo energiją ir atmosferą. 3D technologija perkels mūsų publiką į pasirodymo erdvę Londone leisdama pamatyti spalvas ir medžiagas, išgirsti muziką ir pajusti akimirką, kai pagaliau viskas susijungs.“ – Christopheris Baileys, Kūrybinio skyriaus direktorius.

Privatūs įvykiai 3D formatu Christopherio Bailey‘io, Burberry kūrybinio skyriaus direktoriaus, užsakymu suprojektuotuose demonstravimo erdvėse publikai bus tiesiogiai transliuojami iš Londono.

Taip pat Burberry suteiks galimybę 2D technologijos pagalbą stebėti šou live.burberry.com. ir komentuoti šou realiu laiku, naudojant savo profilius  Facebook‘e ir Twitter‘yje.

Daugiau informacijos www.burberry.com


Komentuok:
*Reklama
DNO