Menu
 
 

Isabel Marant resort 2014

2013 09 08  20:43  |  Aktualijos

Reklama SwO Live Feed

Isabel Marant resort 2014

Isabel Marant katalogo nuotr.

Interneto platybėse ką tik pasklido naujiena, privertusi suklusti įtakingiausius mados blogerius. Šiek tiek pavėluotai (tačiau geriau vėliau nei niekada, ar ne?) prancūzų mados namai Isabel Marant išplatino savo resort 2014 kolekciją.

Tai itin lengva, prancūziškai elegantiška ir klasiška linija. Pastelinė, blizganti ir net ryškiai rausva kolekcija. Nors sezono drabužiuose nemažai ryškių detalių, tokių kaip blizgančių kelnių bei klostuotų sijonų, tačiau tuo pačiu metu joje gausu ir svarbių, ne vienus metus aktualiais išliekančių drabužių – tai marškiniai, palaidinės, boxer stiliaus švarkeliai bei tiesios kelnės.

Tai kolekcija, skirta tikrai daugiau nei vienam sezonui. Jos elegancija, susimaišiusi su Isabel mėgstamu boho stiliumi, garantuotai dar kurį laiką žavės mūsų spintas ir gatves.

Isabel Marant resort 2014

Isabel Marant resort 2014

Isabel Marant resort 2014

Isabel Marant resort 2014

Griežtai draudžiama „SwO magazine“ paskelbta informaciją panaudoti kitose interneto tinklalapiuose, visuomenės informavimo priemonėse bei platinti kuriuo nors pavidalu be raštiško sutikimo. Dėl informacijos naudojimo kreipkitės el. paštu į SwO.lt redakciją - redakcija@swo.lt. © SwO.lt

Komentuok:
*Reklama
DNO Records