Menu
 
 

SwO savaitės rekomendacijos

2013 09 09  09:29  |  Aktualijos

Saulėtas, auksinis ruduo mus lepina. Šalikėlis, akiniai nuo saulės, puodelis kavos, smagus pasivaikščiojimas ar įdomi knyga – tai visai neskausmingas vasaros palydėjimas ir lėtas pasiruošimas sniego lavinai. Ar jaučiate tą patį?

Jei ne, tikime, jog SwO rekomendacijos padės atsigauti net iš giliausių egzistencinių depresijų.

Mylinčioms drabužius

Pomada

https://www.facebook.com/pages/POMADAlt/205659392901447

Naujų, nedidelių, drabužius mylinčių parduotuvių niekada nebus per daug! Aplankykite ir įvertinkite šalia senamiesčio įsikūrusią parduotuvę „Pomada“.

Krepšinis delne

Krepšinis delne

https://www.facebook.com/baldesigns.eu

Mylite krepšinį, o gal ieškote originalesnio suvenyro draugams iš užsienio, nei gintarinis paveikslėlis? Dizainerės Ritos Baltos kurti vienetiniai rankų darbo penalai ir raktų pakabukai iš naudotų krepšinio kamuolių – tai, ko Jūs ieškote!

Bangų mūša

Shkertik

https://www.facebook.com/Shkertik

Jei Jūsų akių vyzdžiuose vis dar atsimuša vasarinės bangos, patariame šiuos prisiminimus išlaikyti kuo ilgiau su „Shkertik“ apyrankėmis. Tai – paprastas dizainas, talpinantis visos atostogų nuotykius.

Batų namai

Springs Store

https://www.facebook.com/Springsstore

Springs Store – tiek rudeniui, tiek visiems metų sezonams tinkanti batų parduotuvė. Be to, čia rasite taip pasaulio mylimus ,,New Balance“ sportinukus! Ir ne tik…

Medinukai

Medinukai

https://www.facebook.com/HandmadeWoodenJoy

Sušildykite namų interjerą rankų darbo mediniais magnetukais, o jei skubate į draugų įkurtuves, pasiimkite vieną dovanų!

Išrinkite savaitės rekomendaciją:


Loading ... Loading ...


Komentuok:

*Reklama
DNO