Menu
 
 

Išbandyk šiuolaikinį šokį

2021 08 30  19:08  |  Aktualijos

Išbandyk šiuolaikinį šokį

Nuotraukos – Šiuolaikinio šokio asociacijos archyvo ©

Šiuolaikinio šokio asociacija (ŠŠA) atveria duris visiems besidomintiems šokiu ir kviečia prisijungti prie šiuolaikinio šokio pamokų. Rugsėjį Kaune startuos nemokami šokio užsiėmimai senjorams, vyks judesio laboratorijos negalią turintiems žmonėms, o Vilniuje – atviro lygio šiuolaikinio šokio pamokos, kurias ves Lietuvos šiuolaikinio šokio profesionalai.

„Šiuolaikinis šokis gali pasirodyti kaip paslaptinga scenos meno šaka, su kuria dauguma susiduria tik iš žiūrovo perspektyvos, todėl kviečiame prisiliesti, išbandyti ir pajusti šiuolaikinį šokį, nepriklausomai nuo jūsų turimos patirties, amžiaus ar fizinių galimybių,“ – prisijungti kviečia ŠŠA pirmininkė, choreografė ir šokėja Agnietė Lisičkinaitė.

Šiuolaikinio šokio pamokos – visiems

Gera žinia visiems, neturintiems šokio patirties, tačiau norintiems išbandyti šiuolaikinį šokį – ŠŠA kviečia dalyvauti atvirose šiuolaikinio šokio technikos ir improvizacijos pamokose Vilniuje. Pamokų metu dalyviai išsamiau pažins savo kūną, tyrinės kūno santykį su erdve ir muzika.   Pamokas ves ŠŠA nariai ir kviestiniai šiuolaikinio šokio profesionalai, tokie kaip Miglė Praniauskaitė, Vaiva Paukštė, Agnietė Lisičkinaitė. Pamokos vyks nuo rugsėjo 21 dienos, kiekvieną antradienį ir ketvirtadienį, „Menų spaustuvėje“ Vilniuje.

Išbandyk šiuolaikinį šokį

Šokio edukacija be amžiaus limito

ŠŠA senjorus kviečia į nemokamus edukacinius šokio užsiėmimus Kaune. Tai – laisvo, patogaus, kūną budinančio ir net gydančio judesio pamokos, kurias ves garsi Lietuvos šiuolaikinio šokio šokėja, „Auksinio scenos kryžiaus“ laureatė Goda Laurinavičiūtė. Pamokų metu Goda šiuolaikinio šokio improvizacijos ir technikos pagalba atvers naujų judėjimo ir kūno pojūčių galimybių spektrą. Pamokos vyks nuo rugsėjo 7 d. kiekvieną penktadienį 10 val. Kauno kultūros centre. Registracija telefonu +37061497397.

Išbandyk šiuolaikinį šokį

Judesio laboratorijos su negalią turinčiais žmonėmis

Kaune veikiančiame „Korio“ centre vykstantys šokio užsiėmimai – jungtinis Šiuolaikinio šokio asociacijos ir Kauno kultūros centro projektas, kurį įgyvendina mūsų ŠŠA narys Mantas Stabačinskas ir nepriklausoma šokėja Vasara Visockaitė. Menininkai jau anksčiau dirbę su centro „Korys“ nariais teigia, kad šis etapas svarbus tuo, jog norima pakviesti negalią turinčius žmones iš arčiau pažinti Kauno šokio namus ir tęsti jau pradėtas judesio laboratorijas.

Šiuolaikinio šokio asociacija taip pat tęsia savo ilgametes reguliarias šiuolaikinio šokio pamokas skirtas šokio profesionalams Vilniuje, Kaune ir Klaipėdoje.


Komentuok:
*Reklama