Menu
 
 

Įspūdingiausią iki šiol „Ryšių kiemelio 837“ vasarą palydės „ba.“

2015 09 16  22:16  |  M.I.C. Naujienos

Įspūdingiausią iki šiol „Ryšių kiemelio 837“ vasarą palydės „ba.“

Nuotraukos: organizatorių. Oriola

Gerokai ilgiau, nei kalendorinė vasara – iš viso beveik 5 mėnesius – kauniečius kokybiška muzika ir renginiais lepinęs „Ryšių kiemelis 837“ jau ruošiasi užtarnautoms atostogoms. Paskutinis 4-ojo iniciatyvos sezono renginys suplanuotas rugsėjo 19-ąją, šeštadienį – didžiojoje Ryšių istorijos muziejaus kiemelio scenoje koncertuos grupės „ba.“, „Cosmic Apple“ ir „Only Once“, vėliau renginys „Vasaros palydėtuvės“ persikels į vidų.

Iš viso nuo balandžio 30-osios „Ryšių kiemelyje 837“ įvyko apie 150 renginių. Tai neabejotinai gausiausias ir įvairiausias sezonas jaukiame kieme prie pat Kauno Rotušės, kuriame daugeliui netikėtai gali sutilpti per 1000 žmonių. Gausiausiai lankyti vakarai – jau tradicija tapę „Kitokie pasikalbėjimai“, net dukart per vasarą vykę „Leon Somov & Jazzu“ koncertai, taip pat Alinos Orlovos, Vaido Baumilos, „Garbanoto Bosisto“ koncertai.

Leon Somov ir Jazzu

Kiekvieną pirmadienį kiemelyje skambėjo džiazas – įvyko lygiai 20 vis gausesnio melomanų būrį sutraukiančios serijos „Jazzlong“ koncertų, kuriuose pasirodė tiek neformaliai Kauno scenai atstovaujantys menininkai, tiek ryškiausi Lietuvos „džiazmenai“ bei jų kolegos iš užsienio.

Rugsėjo 19-ąją su Kaune gyvenančiais gerbėjais nuo „Ryšių kiemelio 837“ scenos pasisveikins Benas Aleksandravičius. Vienas jauniausių ir tuo pačiu vienas perspektyviausių Lietuvos indie scenos muzikantų šią vasarą taip pat įsimins kaip bene geriausią savo gyvenime. Su savo kumyru Andriumi Mamontovu beveik visą Lietuvą apkeliavusi grupė „ba.“ rudenį jau suplanavo naujų kūrinių įrašus, dalį premjerų, žinoma, koncerte išgirs ir į kiemelį susirinkę žmonės.

BA.

Vintage Sundays


Komentuok:
*Reklama
DNO