Menu
 
 

„Vasaros terasoje“ – du hiphopo orkestrai

2015 09 01  16:27  |  M.I.C. Naujienos

Jama&W

Nuotrauka: Kestutis Zilionis. Jama&W

Mokslo ir žinių dieną atlaikiusi Olego Šurajevo gerbėjų potvynį „Vasaros terasa“ pirmąją rugsėjo savaitę pakvies į net du gyvus lietuviško hiphopo koncertus iš eilės. Tiesa, labai skirtingus – rugsėjo 2-ąją Mokytojų namų kiemelyje lankysis grupė „jama&w“, rugsėjo 3-ąją – Lilas ir Innomine.

„jama&W“ istorija pradėta prieš šešerius metus – tuomet projektas tebuvo gitaros, balso ir humoro jausmo derinys. Per penkmetį beveik 250 koncertų „prafreestylinę“ jaunuoliai praėjusiais metais nustebino daugelį gerbėjų ir… išleido studijinį albumą.

Ir solidžiai bei profesionaliai pristačius „Gilumon“ nuo scenos niekur nedingo improvizacijos, žaidimas „Alias“ bei kiti neortodoksinio hiphopo sprendimai. Dabar „jama&W“ – penkių žmonių komanda, kurią sudaro saksofonistas, bosistas, būgnininkas, gitaristas ir vokalistas. Be abejo, ne tik hiphopas, bet ir reggae, roko, funk skambesys.

Puikus įvertinimas grupei šiemet buvo asmeninis Andriaus Mamontovo kvietimas lydėti jį ture „Degančios akys“ – šią garbę „jama&W“ dalinosi kartu su „Vasaros terasoje“ šiemet taip pat koncertavusiais „ba.“. Tiesa, šįkart originalieji reperiai nusipelnė patys būti „apšildyti“. Rugsėjo 2-osios vakarą juos į sceną iškvies jauniausia turbūt ne tik Lietuvoje, bet ir aplinkinėse šalyse repo grupė „Operatyvūs“. Iškart po koncerto – elektroniniai šokiai su didžėjais Calli ir Pupa.

Jama&W ir Banginis – Per 5 minutes padariau (Gyvai “Galapaguose”) 

Ketvirtadienį, rugsėjo 3-ąją į paskutinį šį sezoną svarbiausius lietuviškos muzikos vardus pristačiusios serijos „Kalnapilis Summer Selection“ vakarą pakvies Lilas ir Innomine.

„Vasaros terasoje“ Lilas ir Innomine pasirodys kartu su gyva grupe, padėsiančia ant scenos išgauti netradicinį hiphopo skambesį bei juo praturtinti purvinus projekto tekstus.

Lilas ir Innomine

Nuotrauka: Šarūnas Apalainis. Lilas ir Innomine

Per penkerius metus du albumus išleidę ir ne vieną milijoną klipų peržiūrų internete sugeneravę Lilas ir Innomine šiuo metu aktyviai ruošiasi oficialiai trečiojo studijinio darbo premjerai. Jis, pavadintas „Tu naktis“ ir dedikuotas tamsiajam paros metui, gerbėjams bus pristatytas spalio pabaigoje. Visgi šiek tiek naujojo reperių kūrybos etapo paragauti bus galima ir rugsėjo 3-ąją „Vasaros terasoje“ – pirmasis albumo singlas „Karina“ pristatytas ir netruko išpopuliarėti dar vasaros pradžioje.

Lilas ir Innomine – Karina


Komentuok:
*Reklama