Menu
 
 

ISSA Pavasaris/ vasara 2010

2010 05 11  19:10  |  Aktualijos

Ši, dar viena spalvinga pavasario/ vasaros kolekcija, tai tikras langas į gėlių puokštę. Kodėl būtent gėlės? Turbūt todėl, kad kolekcija pasižymi itin didele spalvų gama, kuri primena ryškias pavasario gėles.

ISSA Pavasaris/ vasara 2010 ISSA Pavasaris/ vasara 2010

Dauguma kolekcijos modelių pasiūti iš lengvų audinių. Būtent tokie rūbai tinka paplūdimui. Dalis kolekcijos orientuota į šią poilsio zoną. Tai dar labiau aptvirtina skrybėlės ir maudymosi kostiumėliai. Galvos apdangalai dideli, saugantys veidą nuo saulės, skrybėlių raštai parenkami atsižvelgiant į rūbo audinį. Galima daryti išvadą, kad kiekvienam šios kolekcijos drabužiui tiesiog privaloma turėti atskirą skrybėlę. Maudymosi kostiumėliai taip pat glaudžiai susieti su skrybėlėmis. Jie tiesiog sujungti audinio juosta. Paplūdimio kostiumėliai taip pat išmarginti ryškiomis spalvomis, modeliams būdinga asimetrija.

ISSA Pavasaris/ vasara 2010 ISSA Pavasaris/ vasara 2010

ISSA Pavasaris/ vasara 2010 ISSA Pavasaris/ vasara 2010

Rūbai puošiami gamtos motyvais. Tai gelių raštai, ryškios spalvos, gyvūnų kailio imitacija. Tačiau ryškias spalvas atsveria juoda ir balta. Be šių spalvų neapsieta ir čia. Šios dvi spalvos įneša šiek tiek rimties į kolekciją. Issa mados namus galima pagirti už dailius modelius, kurių viršutinė ir apatinė dalys yra šių dviejų spalvų.

ISSA Pavasaris/ vasara 2010 ISSA Pavasaris/ vasara 2010

Modeliai

Atskiros temos vertos podiumu žengusios merginos. Nekalbėsim apie jų išmatavimus ar svorį. Dėmesio vertas makiažas ir šukuosenos. Pastarąsias galima vadinti kuodais. Tačiau šie kuodai nėra tradiciniai, kokius esame įpratę matyti. Šukuosenos modeliuojamos iš supintos plaukų kasos ir įpintos audinio juostelės.

ISSA Pavasaris/ vasara 2010 ISSA Pavasaris/ vasara 2010

Modelių makiažas taip pat ryškus. Lūpos nėra itin ryškios. Greičiau padailintos natūralios spalvos lupų dažais. Bet štai akys neapsakomai ryškios. Vokų šešėliai tampūs ir blizgantys. Merginų akys atrodo paslaptingos ir gilios.

Aišku, Issa kolekcijos deimantu tapo ne eiliniai modeliai, žygiuojantys podiumu, o mados pristatymų karalienė ir senbuvė – Naomi Campbell.

ISSA Pavasaris/ vasara 2010 ISSA Pavasaris/ vasara 2010

Kolekcija tikrai atitinka pavasario ir vasaros tematiką. Ryškios spalvos ir lengvi audiniai, skrybėlės ir maudymosi kostiumėliai. Ko gali dar prireikti? Na, nebent saulėtų dienų.

Nuotraukos: style.com

Kolekcijos vaizdo įrašą galite rasti čia: http://www.swo.lt/2010/05/11/issa-pavasaris-vasara-2010/

Daugiau nuotraukų galite peržiūrėti galerijoje:


Komentuok:
  • Maja says:

    Naomi man visiskai nepatinka! kokia dar puosmena? tikrai nesutinku.

  • Dovilė says:

    Čia skonio reikalas. Man gal ji irgi nepatinka. Bet tai jeigu ją pakvietė, vadinasi, kažkam ji patinka ir tam kažkam ji yra renginio pažiba :DD


*Reklama