Menu
 
 

Jimmy Choo 20-mečio jubiliejus ir VIVY riboto leidimo akiniai nuo saulės

2016 01 29  16:57  |  Aktualijos

Jimmy Choo 20-mečio jubiliejus ir VIVY riboto leidimo akiniai nuo saulės

Nuotraukos: gamintojų.

2016 metų sausį, švęsdami prekinio ženklo 20-mečio jubiliejų, Jimmy Choo akiniai pristato du riboto leidimo kūrinius, kurie įkūnija legendinį prekinio ženklo žavesį ir stilių.

VIVY, vieni iš labiausiai išsiskiriančių stiliumi iš SS16, yra pagaminti iš brangių medžiagų ir aukštosios mados detalių, kad papildytų MOMENTO – Jimmy Choo jubiliejinę batų ir vakarinių rankinių kolekciją. VIVY laiko nepaveiktas apvalus rėmelis ir kūno spalvos bei juodas blizgesio akcentas yra inkrustuotas nuimamu juvelyriniu korsažu iš spindinčių Swarovski kristalų ir patobulintas auksu ar platina padengta plokštele ir kojelėmis.

Su savo išskirtine blyškiai pilka aksomine pakuote VIVY riboto leidimo rėmeliai bus parduodami nuo 2016 metų gegužės Jimmy Choo parduotuvėse.

Jimmy Choo 20-mečio jubiliejus ir VIVY riboto leidimo akiniai nuo saulės

Jimmy Choo akinių nuo saulės kolekcija ir pasirenkami rėmeliai yra pagaminti ir išplatinti Safilo Group, kompleksinės italų akinių kūrėjo ir platintojo, kurio palikimas akių kūryboje ir gamyboje tęsiasi nuo 1878: inovacijų, perlipančių ribas galimybių, laiko patikrintų rezultatų, pastangų, įgūdžių ir atsidavimo istorija.

Kad perduotų brangų kompanijos palikimą ateities kartoms, modernizuodamas jį išlikimui ateityje, Safilo įsteigė „Eyewear Product School“ tikėdamas savo svarbia atsakomybe industrijoje. Produkto dizaino, tobulinimo ir gamybos galimybės yra pagrindiniai „Eyewear Product School“ kriterijai kartu su aistra, profesionalumu ir inovacija. „Eyewear Product School“ siūlo trejus metus trunkantį mokslą, susidedantį iš teorijos ir praktikos, dešimčiai norinčiųjų kasmet. Tuo yra siekiama suformuoti naują Eyewear Product direktorių kartą, kuri tęs daugiau nei amžių gyvuojančios aukštos kokybės akinių gamybos tradicijos aistrą ir sumanumą.


Komentuok:
*Reklama
DNO