Menu
 
 

Juozas Statkevičius: pavasaris/vasara ‘11

2010 10 21  11:22  |  Aktualijos

„Šioje pavasario/vasaros kūryboje – itin prabangūs, laikui ir trumpalaikiams mados įnoriams nepavaldūs daiktai. Tarsi tikras prabangos šarvas nuo išorinio pasaulio… Tai – kolekcija, nepavaldi geografijai, laikui ir infliacijai“, – Juozas Statkevičius.

Juozas Statkevičius: pavasaris/vasara ‘11

Nuotrauka: versusteritorija.eversus.lt

Statkevičius, garsiausias Lietuvos mados dizaino vardas, jau spalio 28-ąją pristato naują kolekciją. Jokių uždarų vakarų ir slapukavimo – naujausi jo kūriniai bus prieinami kiekvienam, nusipirkusiam bilietą į renginį (apie 60Lt). Išduoti keli kolekciją demonstruosiančių įžymybių vardai: tai jo vardinių kvepalų veidas Svetlana Greznova, Edgaras Montvidas, Dexter Fletcher, Nikolaj Tsitskaridze. Studijų laikais diplominiam darbui sukūręs vyriškų drabužių kolekciją, dizaineris grįžta prie ištakų – šių metų pavasario/vasaros kolekcijoje podiumu žingsniuos ir vyriška linija pasipuošę modeliai.

Štai laiškas (kažkodėl pilnas klaidų ir ne itin rišlus, tikiuosi, kad tai citavusios blogerės darbas), kurio negavau, bet kurį tikriausiai jau mintinai moka vieši dizainerio facebook fanai:

“Mieli modnikai ir modistės,
Madoje jau 20 metų (pirmaujantis). Sukurta kostiumų 60-iai baleto, operos ir dramos spektakliams. Vardiniai kvepalai, papuolantys į pasaulinį kvepalų gidą (labai gerai). Pirmasis lietuvis pristatęs savo kolekcijas Paryžiuje kartu su visais pasauliniais mados grandais (ir ne po tiltu). Aštunti metai “šou rumas” NEW YORK’e, iš kur pasaulinės kino ir muzikos žvaigždės pamėgo mano mados orą (A klasės žvaigždės).
Tačiau, šį kartą grandiozinį šou galės stebėti ne tik mano išskirtiniai klientai, bet ir visi kiti talento gerbėjai. Laukia siurprizai. Todėl kviečių ir neabejoju, kad nustebinsiu.

SKUBĖKITE (NESIGAILĖSITE)! STADIONAS NEGUMINIS.

Juozas
x”

Juozas Statkevičius: pavasaris/vasara ‘11

Nuotrauka: alfa.lt

Vieta: Pramogų arena, Vilnius

Laikas: 2010 spalio 28

Juozas Statkevičius: pavasaris/vasara ‘11

Nuotrauka: dalilives.blogspot.com

Juozas Statkevičius: pavasaris/vasara ‘11

Nuotrauka: zilinskas.blogas.lt


Komentuok:

*