Menu
 
 

„KENZO x H&M“: žaismingos energijos pasaulyje

2016 05 29  11:52  |  Aktualijos

KENZO x H&M

Jau šių metų lapkritį mėgausimės „KENZO x H&M“ darbo vaisiais!

„H&M“ su pasididžiavimu praneša, kad kita bendradarbiavimo su dizaineriu kolekcija kuriama kartu su „KENZO“ – energija ir žaismingumu alsuojančiais paryžietiškais mados namais, kurie tiesiog sugeria pasaulinės kultūros energiją ir suteikia jai unikalią, jaunatvišką dvasią. Kūrybos vadovai Carol Lim ir Humberto Leon „KENZO“ dvasią atsineš į „H&M“, kurdami kolekciją moterims ir vyrams bei aksesuarus. „KENZO x H&M“ nuo 2016 m. lapkričio 3 d. bus galima įsigyti 250 „H&M“ parduotuvių visame pasaulyje, o taip pat ir Lietuvoje – išskirtinai parduotuvėje PC „GO9“ Vilniuje bei internetu.

KENZO x H&M

Nuotrauka: H&M. Carol Lim, Ann-Sofie Johansson and Humberto Leon

2011 m. pradėję dirbti šiuose mados namuose, Carol Lim ir Humberto Leon suteikė madai savito atspalvio, kurdami ryškių spalvų ir gyvų raštų kolekcijas, kurios pristatomos atgarsio sulaukiančiuose šou, bendradarbiaujant su menininkais bei vykdant kūrybiškas skaitmenines kampanijas. Pasaulyje įtaką darančios tendencijos ir vyraujančios tradicijos perpinamos ir suliejamos su gatvės mados energija; taip gimsta kolekcijos, kurios ir įkvepia, ir yra prieinamos gerbėjams iš viso pasaulio. „KENZO“ mados namuose kuriama mada pulsuoja laisve, džiaugsmu ir kiekvienam savitu individualumu.

„Nekantraujame su visais pasidalinti „KENZO x H&M“ pasauliu, kupinu kūrybiškumo, džiaugsmo ir meilės madai“, – pasakoja Ann-Sofie Johansson, kūrybinė „H&M“ patarėja.

„Bendradarbiaudami su „H&M“ norime žvelgti plačiau, laužyti nusistovėjusias normas ir per visą pasaulį paskleisti naujosios „KENZO X H&M“ kolekcijos energiją“, – teigia Carol Lim ir Humberto Leon, „KENZO“ kūrybos vadovai.


Komentuok:
*Reklama