Menu
 
 

„Uptown Market“ susidomėjo užsienio šalys

2016 05 25  21:35  |  Aktualijos

Uptown Market 2016

Nuotraukos: organizatorių.

Jau visiškai aišku ką veiksime šį sekmadienį, gegužės 29 d., menų fabrike „Loftas“. Didžiausia dizaino mugė Vilniuje suburs ne tik įdomiausius Lietuvos, bet ir Latvijos bei Estijos dizainerių mados ir interjero darbus.

Paskutinį pavasario sekmadienį vyksiančioje dizaino mugėje „Uptown Market“ dalyvaus „Egyboy“, „Pykok“, „My Little Nature“, „Second ME“, „Fashion Square“, „Berry Lights“, „Make Heads Turn“, „Mama pasiuvo“, „MuseMuse“ ir dar daugiau nei šimtas dizainerių iš visų trijų Baltijos šalių. Jie mugės svečiams pristatys originaliausius savo darbus ir naujausias 2016-ųjų vasaros sezono tendencijas.

„Idėja mugėje pristatyti ne tik lietuvių, bet ir Lietuvos kaimynų darbus kilo pastebėjus didžiulį užsienio šalių susidomėjimą – ne tik gauname daug užklausų dėl užsienio dizainerių dalyvavimo „Uptown Market“ mugėje, bet ir čia apsilankiusių užsieniečių pagyrų. Pavyzdžiui, balandžio mėnesį į mugę užklydę mados ir kelionių žurnalistai iš Šveicarijos buvo tiesiog apstulbinti kokybiškų lietuvių darbų ir industrinės mugės dvasios. Pagalvojome, o kodėl gi mugės nepaįvairinus dizaino darbais iš svečių šalių?“ – pasakoja viena „Uptown Market“ organizatorių Algina Navickaitė.

Uptown Market

Iki šiol „Uptown Market“ mugės vykdavo kelis kartus per metus, tačiau pastebėję didžiulį vilniečių susidomėjimą ir sparčiai augantį originalių dizaino kūrėjų pasirinkimą, „Uptown Market“ organizatoriai muges nusprendė rengti kiekvieną mėnesį. Kitą „Uptown Market“ mugė „Lofte“ vyks birželio 26 d.

Susitiksime „Lofte“.


Komentuok:
*Reklama
DNO