Menu
 
 

Kitoks dovanų pirkimas

2017 12 01  14:34  |  Aktualijos

Kalėdų Pop Up - SwO magazine

Nuotraukos – kūrėjų ir organizatorių archyvų ©

Lietuvos kūrėjus suvienijantiems „Kalėdų Pop Up“ renginiams sunku priskirti tradicinių kalėdinių mugių etiketę. Renginio svečiams aktualiausius ir kokybiškiausius mados, dizaino bei maisto kūrėjus pristatanti popup.lt komanda skatina dovanas rinktis atsižvelgiant į kokybę, funkcionalumą bei daiktų ilgaamžiškumą.

Kviesdamos Lietuvos kūrėjus prisijungti prie „Kalėdų Pop Up“ renginių Vilniuje ir Kaune, organizatorės ypatingai daug dėmesio skiria analizuodamos kokias vertybes kūrėjas ar prekės ženklas perteikia bei kokius standartus produkto kūrimo procese taiko.

Kalėdų Pop Up

Kalėdų Pop Up

Renginio organizatorės pasakoja, kad Kalėdų Pop Up renginiai išsiskiria ir jų metu sukuriama nuotaika ir tvyrančia atmosfera.

„Tiek Vilniuje, tiek ir Kaune gruodį vyksiantys „Kalėdų Pop Up“ renginiai vyksta uždarose patalpose kur malonu ir šilta. Išskirtinį dėmesį skiriame ne tik renginio erdvėms, skirtoms kūrėjų prekybai, bet ir visiškai neįpareigojančioms veikloms. Renginį aplankę svečiai turės galimybę įsirengusiose kavinėse išgerti kavos ir užkąsti. Norime pabrėžti, kad „Kalėdų Pop Up“ nėra tik prekybos vieta. Tai puiki erdvė gyvai pabendrauti su lietuviško dizaino atstovais ar tiesiog su bendraminčiais smagiai praleisti savaitgalį“, – sako organizatorė Ieva Marija Andrulytė.

Kalėdų Pop Up 2017

Kalėdų Pop Up - SwO magazine

Kalėdų Pop Up - SwO magazine

Kalėdų Pop Up - SwO magazine

„Kalėdų Pop Up” renginių metu erdvės bus skirstomos į keturias skirtingas zonas. Mados ir aksesuarų zonoje bus galima rasti  „Zefyras“, „The Knotty Ones“, „Labadiena“ ir kt. kūrėjų darbus. Ieškantys kokybiškų juvelyrikos ir galanterijos darbų galės iš arčiau susipažinti su tokių ženklų kaip „kūnokūnui“, „Faustwatches“, „57 edges” ir kt. darbais. Besidomintys interjero dizainu ir maisto kultūra bus kviečiami atrasti originalios stilistikos ženklus bei paskanauti Lietuvoje pagamintų kokybiškų maisto produktų. Kaip ir ankstesniais metais, šiemet organizatoriai bendradarbiaus ir su butikais: „5 winter stories”, „Basa“, „House of Naive“, „Riolindo“, „The Place“ ir „V2o“.

Kalėdų Pop Up

Kalėdų Pop Up

„Kalėdų Pop Up“ šiemet startuos Kaune gruodžio 9-10 d. „M. Žilisnko dailės galerijoje“. Į Vilnių „Pop Up“ persikels gruodžio 16-17 d. ir lankytojai bus tradiciškai laukiami kultūros bare „Kablys“.


Komentuok:
*Reklama
DNO