Menu
 
 

Konarskio gėlių turgelyje – veliūro rožės ir sidabras

2022 02 10  18:54  |  Aktualijos

Valentino dienos proga lietuviškas juvelyrikos prekės ženklas „Soda Futura“ laikinai atveria duris legendiniame Konarskio gėlių turgelyje Vilniuje. Meilės turgeliu (angl. „Love market“) praminta parduotuvė įgaus tikros Valentino dienos dvasią, o patys juvelyrikos dirbiniai bus pakuojami į niekada nevystančias, veliūrinės medžiagos rožes. Lankytojai apsilankyti parduotuvėje galės visą šį savaitgalį ir pačią meilės dieną.

Konarskio gėlių turgelyje – veliūro rožės ir sidabras

Nuotraukos – Auros Skulskytės ©

Idėją atverti laikiną parduotuvę Konarskio turgelyje juvelyrikos prekės ženklo „Soda Futura“ įkūrėją ir juvelyrę Gintarę Pečkytę įkvėpė nostalgija ir sentimentali atmosfera. „Tai legendinė ir daug vilniečiams reiškianti gėlių pirkimo vieta, veikianti jau eilę metų ir išlaikanti savo autentiškumą. Mūsų prekės ženklas orientuotas į futurizmą, į ateities reiškinius – ieškojome sprendimo apjungti tai su praeities nostalgija ir ilgesiu, o Konarskio turgus tam tapo tiesiog tobula vieta“, – dalijosi G. Pečkytė.

Konarskio gėlių turgelyje – veliūro rožės ir sidabras

Valentino dienai grąžins sentimentalumą

Laikina prekybos vieta turguje įgaus tikros Valentino dienos dvasią – įprasti gėlių turgui elementai – prekystalis, dekoracijos, gėlių vazonai bus nudažyti rožine spalva.

Papuošalus juvelyrė nusprendė pakuoti į veliūrinės medžiagos, rožės formos dėžutes. „Tokios dėžutės buvo populiarios ankstyvaisiais 2000-siais – norisi, kad sentimentų kupinas įpakavimas taptu madingu ir šiandien. Dėžutė iš šono atrodys kaip niekada nevystanti rožė, o savo žiede iš tiesų slėps sidabro juvelyriką“, – apie idėją pasakojo G. Pečkytė.

Konarskio gėlių turgelyje – veliūro rožės ir sidabras

Anot juvelyrės, toks įpakavimas galimai pravers ir Valentino dienos tradicijų skeptikams – ironiškai įteikę tokią dovaną antrai pusei iš tikrųjų ją nustebins, nes žiedo viduje – kokybiškas sidabrinis papuošalas.

Laikina parduotuvė dirbs šį savaitgalį ir per pačią Valentino dieną, ją bus galima rasti Konarskio gėlių turgelyje, Jono Basanavičiaus g. 44, Vilnius. Darbo laikas savaitgalį 12 – 16 val, meilės dieną 16 – 19 val.


Komentuok:
*Reklama
DNO

Dekmantel Selectors