Menu
 
 

Konceptuali juvelyrika KŪNOKŪNUI

2017 04 27  16:56  |  Aktualijos

KŪNOKŪNUI

Nuotraukos – Edvino Jonušo

KŪNOKŪNUI – tai Kotrynos Vaitekūnaitės-Jonušienės juvelyrikos kūriniai iš tauriųjų metalų. Autorė gilinasi į žmogaus griaučių struktūrą, interpretuodama kūno tvirtumo ir laikinumo tema. KŪNOKŪNUI juvelyrika yra formuojama ant kūno, kad kiekvienas papuošalas jaustųsi kuo patogiau ir organiškiau.

KŪNOKŪNUI

Juvelyrikos esmė teigia žmogaus kūno ir papuošalo sąsają. Kotrynos kūriniuose žmogaus kūnas yra pagrindinis meninio tyrimo objektas. Interpretuojant žmogaus griaučių struktūrą ir formas, papuošaluose perteikiamas jų charakteris, tarsi kuriamas išorinis skeletas, kuris sutvirtina ir apsaugo. Papuošalo kūrime taip pat yra svarbios kūno formos, linijos ir proporcijos. Žiedai modeliuojami pagal pirštų formas ir dydžius, auskarai – pagal ausies ir kaklo proporcijas. KŪNOKŪNUI juvelyrika organiška, gyva, specialiai be idealios simetrijos – kaip ir pats žmogaus kūnas. Kiekvienas papuošalas yra savarankiškas, bet vienas kitą papildantis kūrinys, geriausiai atsiskleidžiantis ant kūno, kuomet papuošalas ir kūnas sudaro bendrą visumą.

KŪNOKŪNUI

KŪNOKŪNUI

KŪNOKŪNUI

KŪNOKŪNUI juvelyrikos darbų galite pamatyti www.kunokunui.com internetiniame puslapyje, o gyvai apžiūrėti naujausius kūrinius bus galima Kotrynos Vaitekūnaitės–Jonušienės personalinėje parodoje, kuri veiks gegužės 6 – birželio 2 dienomis “Ramybės” galerijoje, Palangoje.

KŪNOKŪNUI

KŪNOKŪNUI

KŪNOKŪNUI juvelyrika


Komentuok:
*Reklama
DNO