Menu
 
 

„Kūjeliai“ Žolinę švęs kartu su Lenkijos lietuviais

2018 08 10  18:43  |  M.I.C. Naujienos

Kūjeliai - SwO magazine

Nuotraukos – Igno Avižinio ©

Folko muzikos gerbėjams jau gerai pažįstami vaikinai šiais metais iš Lenkijos lietuvių jaunimo sąjungos gavusi kvietimą Žolinę švęs Punske kartu su Lenkijos lietuviais. „Kūjeliai“ – lietuviškos folkmuzikos grupė, gyvuojanti jau septynerius metus. Per tą laiką vaikinai savo muzika, nuoširdžiu bendravimu, spinduliuojama teigiama nuotaika ir energingais pasirodymais jau spėjo užsitarnauti publikos dėmesį ir įgyti ištikimų gerbėjų būrį. Grupės branduolį sudaro broliai Andrius ir Julius Vaicenavičiai. Koncertų metu prie jų prisijungia bosistas Julius Bakanauskas, bandža grojantis Antoni Silvestrovičius, armonika – Mikas Dominas, būgnais – Dovydas Stoškus.

Punsko miestelis yra įsikūręs vos už kelių kilometrų nuo Lietuvos sienos – tai tarsi lietuvybės oazė Lenkijoje. „Su dideliu nekantrumu laukiame koncerto Punske, nes pažįstame nemažai iš čia kilusių žmonių, esame girdėję daug puikių atsiliepimų apie šį miestelį. Jau ne kartą buvome kviečiami ten koncertuoti, tačiau dėl darbų gausos vis nepavykdavo. Be galo džiugu, kad pagaliau  rugpjūčio 14 dieną prisijungsime prie puikaus organizuojamo koncerto!”, – sakė „Kūjelių“ nariai.

Kūjeliai - SwO magazine

Lenkijos lietuvių jaunimo sąjunga Žolinių proga jau 25 kartą organizuoja Dainų šventę, kurioje pasirodo ne tik vietiniai kolektyvai, bet ir svečiai iš Lietuvos. „Šiais metais labai norėjome, kad pas mus apsilankytų grupė „Kūjeliai“. Žinome, kad jie tikrai sukurs energingą, nuoširdų ir labai smagų pasirodymą. O ir proga yra neeilinė, nes mūsų organizuojama Dainų šventė šiemet jau jubiliejinė – dvidešimt penktoji!”, – džiaugėsi Aidis Staskevičius, Lenkijos lietuvių jaunimo sąjungos pirmininkas.


Komentuok:
*Reklama