Menu
 
 

Naujas sezonas kartu su „Tamsta“

2017 09 08  20:46  |  M.I.C. Naujienos

Parranda Polar

Nuotrauka iš klubo „Tamsta“ archyvo ©

Kalendorinė vasara baigėsi, tačiau „Tamstos” klube ji tik prasideda – rugsėjo 11 dieną naujojo sezono duris atvers ypač karštas pietietiškos muzikos kolektyvas Parranda Polar. Grupė ruošiasi kaip reikiant išjudinti publiką, o Tamstos” kolektyvas prisipažįsta, jog prieš 13-ąjį sezoną širdys vis dar plaka lyg pirmokams.

Šį pirmadienį, rugsėjo 11 dieną, scenoje pasirodys itin energingas ansamblis, grojantis Kolumbijoje kilusios Kumbijos (isp. cumbia) melodijas. Tai – „Parranda Polar“, tikrai linksmų lietuvių Vytauto Puidoko, Adomo Koreniuko ir Jono Narbuto grupė, prieš keletą metų į Lietuvą atvežusi Lotynų Amerikos folkloro ritmus.

Adomas dvejus metus gyveno Peru, kur keliavo po šalį ir atrado Lietuvoje dar nespėjusią išpopuliarėti Kumbiją. Pietų Amerikoje susipažinęs su Vytautu ir vėliau pakvietęs dar vieną draugą Joną, atlikėjas užkrėtė draugus pietietišku folkloru ir naują sukūrė grupę. Dabar Lietuvoje gyvenanti trijulė šildo tautiečius savo kūrybos Kumbija.

Klausant „Parranda Polar“ melodingos muzikos, rankos pačios kyla į viršų, o kojos trypia iš visų jėgų. Žinoma, pabuvus grupės koncerte galimas ir šalutinis poveikis – ispanų kalba, kuria pradėsite kalbėti užsikrėtę nuo aistringų atlikėjų.


Komentuok:
*Reklama
DNO